Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Jedox poprvé v Magic Quadrant pro řešení Strategic Corporate Performance Management

Jedox byl poprvé zařazen mezi 16 nejvýznamnějších dodavatelů řešení pro Corporate Performace management. Tuto studii vydává každý rok společnost Gartner Inc. jako přehled celosvětově nejvýznamnějších dodavatelů analyzující jejich silné a slabé stránky.
 

Ocenění pro nejlepší partnery SAP Business One v České republice a na Slovensku za rok 2015 ovládla firma Versino CZ, s.r.o.

Společnost Versino CZ, s.r.o. byla vyhodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice a na Slovensku.
 

SAP Business One Tech & Trends 2016 - 12. května v Litomyšli

Společnost Versino CZ, s.r.o., společně s firmou SAP, pořádá 12. května 2016 v Litomyšli konferenci věnovanou novinkám a technologickým trendům v oblasti využití digitálních technologií pro efektivní řízení podnikových procesů.
 

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. implementuje SAP Business One

Smlouvu o implementaci informačního systému pro menší a střední podniky SAP Business One podepsala společnost KOMA Vysoké Mýto s.r.o. Firma se rozhodla pro řešení SAP Business One Cloud (Software as a Service) rozšířené o oborovou šablonu pro plánování a řízení výroby Versino Production Factory.
 
 
Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvojSpolečnost Versino CZ, s.r.o. realizuje v rámci programu ICT a strategické služby – Výzvy III projekt 2.2 ITS03/723 "Versino Solution Factory CS". Program je součástí OPPI, jehož řídícím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU – Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner