Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Ocenění pro nejlepší partnery SAP Business One v České republice a na Slovensku za rok 2015 ovládla firma Versino CZ, s.r.o.

Společnost Versino CZ, s.r.o. byla vyhodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice a na Slovensku.
 

SAP Business One Tech & Trends 2016 - 12. května v Litomyšli

Společnost Versino CZ, s.r.o., společně s firmou SAP, pořádá 12. května 2016 v Litomyšli konferenci věnovanou novinkám a technologickým trendům v oblasti využití digitálních technologií pro efektivní řízení podnikových procesů.
 

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. implementuje SAP Business One

Smlouvu o implementaci informačního systému pro menší a střední podniky SAP Business One podepsala společnost KOMA Vysoké Mýto s.r.o. Firma se rozhodla pro řešení SAP Business One Cloud (Software as a Service) rozšířené o oborovou šablonu pro plánování a řízení výroby Versino Production Factory.
 

LINET Sweden bude používat SAP Business One

Společnost LINET pokračuje ve své strategii nasadit SAP Business One jako pobočkové ERP ve svých dceřiných společnostech. Po USA, Španělsku, Francii, Itálii a Anglii pokračuje mezinárodní roll-out ve Švédsku.
 
 
Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvojSpolečnost Versino CZ, s.r.o. realizuje v rámci programu ICT a strategické služby – Výzvy III projekt 2.2 ITS03/723 "Versino Solution Factory CS". Program je součástí OPPI, jehož řídícím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU – Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner