Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > Předváděcí centrum

Předváděcí centrum - Versino Solution Factory™ Studio

Firma Versino CZ, s.r.o. provozuje v Pardubicích školicí a předváděcí centrum Versino Solution Factory™ Studio, které je zaměřeno na praktické ukázky efektivního nasazení informačního systému SAP Business One a Versino Solution Factory™ v prostředí malých a středních firem.

Příklady nasazení SAP Business One a Versino Solution Factory™

Návštěvníci předváděcího centra Versino Solution Factory™ Studio mají k dispozici typické příklady nasazení Versino Solution Factory™ včetně HW/SW infrastruktury a HW periférií, které je obvyklou součástí dodávek (dotykové PC panely, čtečky čárových kódů, identifikační karty, tiskárny štítků, atd..).

Spolehlivá a výkonná infrastruktura IBM a Citrix

Versino Solution Factory™ Studio je vybaveno spolehlivou a výkonnou HW/SW infrastrukturou na platformě IBM BladeCenter S a Citrix včetně komplexního systému zálohování a obnovy dat Tivoli a automatické páskové knihovny IBM System Storage.

Poskytování aplikací vzdáleným uživatelům

Firma Versino CZ, s.r.o. poskytuje po dohodě vážným zájemcům vzdálený přístup k jednotlivým instalacím SAP Business One a Versino Solution Factory™ za účelem individuálního testování. Pro zajištění vzdáleného přístupu je využívána technologie Citrix XenApp Fundamentals případně virtualizace serverů na bázi technologie Citrix XenServer.

Virtualizace serverů a pracovních stanic

Virtualizace je jedním z hlavních současných technologických trendů v oblasti využívání IT. Vhodně navržená a implementovaná virtualizace přináší nemalé úspory v investicích a správě IT. Předváděcí centrum Versino Solution Factory™ Studio Vám nabízí možnost vyzkoušení nebo dlouhodobého testování virtualizace serverů, případně pracovních stanic na bázi technologií Citrix XenServer nebo Citrix XenDesktop.

Školení, semináře a work-shopy

Versino Solution Factory™ Studio je využíváno pro pořádání školení malých skupin uživatelů nebo pro individuelně orientované prezentace a workshopy s možností praktických ukázek a testování SAP Business One a Versino Solution Factory™ (hands-on labs) v reálném prostředí.

Outsourcing testovacího prostředí

Firma Versino CZ, s.r.o. nabízí stávajícím uživatelům SAP Business One případně ostatním partnerům SAP využití Versino Solution Factory™ Studio pro smluvní outsourcing testovacího prostředí pro individuální testování stávajících instalací SAP Business One a jejich úprav v průběhu procesu migrace na nové verze. Možnost důkladného testování a provedení zkušební migrace mimo produktivní prostředí výrazně snižuje riziko a náklady na zajištění bezproblémového přechodu na nové verze.

 

© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner