Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Vá�� SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > O firmě

O firmě

Společnost Versino CZ, s.r.o. je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě informačního systému SAP® Business One v České republice.
 
Jako certifikovaný SAP Business Partner nabízí Versino CZ, s.r.o. pro zákazníky z oborů výroba, distribuce a profesionální služby integrovaná a procesně přizpůsobená řešení na platformě SAP® Business One – Versino Solution Factory™. Dále společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí vlastní úpravy a obecná rozšíření standardní funkcionality SAP® Business One.
 
Versino CZ, s.r.o. je dceřinou společností firmy Versino AG, která je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě SAP® Business One v Německu. Versino CZ, s.r.o. disponuje týmem vyškolených odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti informačních technologií. Sídlo společnosti je v Pardubicích, další kanceláře se nacházejí v Praze a v Karlových Varech, kde je také sdílené centrum pro vývoj nových funkcionalit a modifikací produktu SAP® Business One pro Českou republiku, Slovensko a další evropské země.
 
Posláním společnosti Versino CZ, s.r.o. je přispívat ke zlepšování podnikání a zvyšování efektivity a výkonnosti firem dodávkami zákaznicky orientovaných řešení v oblasti informačních systémů.

Certifikace Versino CZ, s.r.o.
 
  • SAP® Channel Partner pro dodávky podnikového informačního systému SAP® Business One
  • Symantec™ Registered Partner pro dodávky řešení v oblasti zabezpečení stanic, serverů a perimetru podnikových sítí na platformě produktů Symantec
  • Citrix® Silver Solution Advisor pro dodávky řešení zajišťujících poskytování aplikací a služeb vzdáleným uživatelům na platformě Citrix XenApp Fundamentals

Společnost Versino CZ, s.r.o. je průběžně hodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice a na Slovensku. V roce 2009 dosáhla nejvyššího partnerského statutu SAP GOLD Partner.

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1 000 uživateli SAP Business One.Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj 
Společnost Versino CZ, s.r.o. realizuje v rámci programu ICT a strategické služby – Výzvy II projekt 2.2 ITS02/038 "Vývojové centrum Versino CZ". Program je součástí OPPI, jehož řídícím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU – Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner