Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > O firmě > Aktuality

Aktuality a tiskové zprávy

Verze 9.3 informačního systému SAP Business One určeného pro potřeby malých a středních firem přináší řadu vylepšení i nových funkcí pro efektivnější práci se systémem.
Společnost Versino CZ, s.r.o. se zúčastní mezinárodního veletrhu Sigfox World IoT Expo, který se bude konat ve dnech 25. a 26. 9. 2017 v prostorách Fóra Karlín v Praze. Akce je spojená s globální technologií sítě pro Internet věcí – Sigfox. Veletrhu se zúčastní 120 vystavovatelů z celého světa. Naše společnost na veletrhu představí řešení Versino IoT HUB service powered by SAP Cloud Platform.

Verze 9.2 informačního systému SAP Business One pro menší a střední firmy byla uvolněna do volné distribuce a je k dispozici všem stávajícím i novým zákazníkům.

Jedox byl poprvé zařazen mezi 16 nejvýznamnějších dodavatelů řešení pro Corporate Performace management. Tuto studii vydává každý rok společnost Gartner Inc. jako přehled celosvětově nejvýznamnějších dodavatelů analyzující jejich silné a slabé stránky
Společnost Versino CZ, s.r.o. byla vyhodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice a na Slovensku.
Společnost Versino CZ, s.r.o., společně s firmou SAP, pořádá 12. května 2016 v Litomyšli konferenci věnovanou novinkám a technologickým trendům v oblasti využití digitálních technologií pro efektivní řízení podnikových procesů
Smlouvu o implementaci informačního systému pro menší a střední podniky SAP Business One podepsala společnost KOMA Vysoké Mýto s.r.o. Firma se rozhodla pro řešení SAP Business One Cloud (Software as a Service) rozšířené o oborovou šablonu pro plánování a řízení výroby Versino Production Factory.
Společnost LINET pokračuje ve své strategii nasadit SAP Business One jako pobočkové ERP ve svých dceřiných společnostech. Po USA, Španělsku, Francii, Itálii a Anglii pokračuje mezinárodní roll-out ve Švédsku.
Společnost Antares a.s. podepsala s implementačním partnerem Versino CZ, s.r.o. smlouvu o implementaci informačního systému SAP Business One verze pro SAP HANA. Toto řešení bude doplněno o oborovou šablonu pro řízení a plánování výroby Versino Production Factory.
Společnost mmcité - významný zákazník Versino CZ dodává své výrobky do celého světa. Kromě jiných zakázek dodává také 400 laviček pro olympijskou vesničku v Riu de Janeiru. Aktuálně dochází k rozšiřování výrobní kapacity výstavbou 3 nových hal. 
Zobrazeny výsledky 1-10 (z 181)
 |<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >| 
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner