Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > O firmě > Zaměstnání

Zaměstnání

Obchodní manažer/ka informačního systému SAP Business One - Pardubice

Jste duchem rozený obchodník nebo obchodnice? Umíte se lehce vcítit do potřeb zákazníka? Oblast informačních systémů a technologií je Vám blízká? Víte, jak to ve firmách funguje uvnitř - procesy, řízení, IT? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Marketingový specialista - Pardubice

Jsi uchazeč/ka kterého baví marketing a rád by zastřešil marketingové činnosti a aktivity naší společnosti? Hledáme kandidáta, který se umí poprat s direct marketingem, marketingovou komunikací, ale i organizací eventů a komunikace s obchodním oddělením. Pokud je marketing tvou vášní, ozvi se nám. Nabízíme také možnost částečného home office nebo flexibilního úvazku po MD.

Junior asistent podpory Linux a Windows server infrastruktury - Pardubice

Hledáš výzvu ve své kariéře a chceš začít pracovat se softwarem, který je lídrem v oblasti podnikových aplikací. Společnost Versino CZ je SAP Gold partner a právě hledá do svého týmu nové zájemce, kteří by se rádi podíleli na podpoře zákaznických řešení systému SAP Business One.

Junior konzultant technické podpory informačního systému SAP Business One - Pardubice

Hledáš výzvu ve své kariéře a chceš začít pracovat se softwarem, který je lídrem v oblasti podnikových aplikací. Společnost Versino CZ je SAP Gold partner a právě hledá do svého týmu nové zájemce, kteří by se rádi podíleli na podpoře zákaznických řešení systému SAP Business One.

Senior konzultant technické podpory informačního systému SAP Business One - Pardubice

Mezi hlavní zodpovědnosti senior konzultanta technické podpory pro informační systém SAP Business One je analýza požadavků našich klientů, konzultace a technická podpora včetně školení uživatelů. Staňte se i vy součástí našeho týmu a pojďme společně pečovat o naše zákazníky.

Nenašli jste pracovní pozici, kterou hledáte?

Pokud máte o zaměstnání u firmy Versino CZ, s.r.o zájem a nenašli jste zde požadovanou pracovní pozici, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu jobs@versino.cz. Budeme vás kontaktovat po jeho prostudování. Do předmětu zprávy uveďte o jaké místo máte zájem a to i v případě, že se v aktuální nabídce volných míst právě nenachází. Váš životopis pak bude uložen v databázi zájemců o zaměstnání u firmy Versino CZ, s.r.o. V případě vypsání nového pracovního místa vás budeme kontaktovat přednostně.
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner