Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > Služby

Služby

Firma Versino CZ, s.r.o. nabízí širokou paletu služeb souvisejících s dodávkami a následnou podporou informačních systémů na platformě SAP Business One a jeho oborových přizpůsobení Versino Solution Factory™

Cílem společnosti Versino CZ, s.r.o. je zajištění kvalitní a dlouhodobé podpory našich smluvních zákazníků. Za tímto účelem soustavně pracujeme na zlepšení nabídky služeb a investujeme do vzdělání a profesního rozvoje našich pracovníků.
 

Technická podpora

Versino CZ, s.r.o. poskytuje služby technické podpory na základě uzavřených servisních smluv, případně dílčích objednávek. Technická podpora pokrývá informační systém SAP® Business One, jeho oborová přizpůsobení Versino Solution Factory™ a veškerou související HW/SW infrastrukturu.
Více informací..
 

Školení - Versino Academy

Společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí školení uživatelů systému SAP Business One a jeho oborových přizpůsobení Versino Solution Factory™ podle standardních kurzů SAP TB1000 - Logistika, TB1100 - Finance a TB1200 - Implementace, které jsou dále rozšířeny o školení se zaměřením na rozšířenou funkcionality systému SAP Business One v rámci Versino Solution Factory™ (výroba, distribuce, servis, projektové řízení, atd..)
Více informací..
 

Konzultace

Společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí odborné konzultace v oblasti nasazení, rozvoje a podpory informačních systémů pro řízení malých a středních firem. Více informací..
 

International Consulting

Versino CZ, s.r.o. has broad experiences with support of international roll out of SAP Business One in Czech Republic and Slovakia. Our team of consultants has proven it’s skills and competence during co-operation on several international projects with global companies like Endress+Hauser, Testo, Weidmüller, Carl Zeiss and KSB.
More information..
 

Vývoj zákaznických modulů a oborových řešení

Společnost Versino CZ, s.r.o. se dlouhodobě zabývá vývojem oborových řešení informačního systému SAP Business One pod vlastní značkou Versino Solution Factory™.
Více informací..
 

Monitorování a správa serverů

Versino CZ, s.r.o. nabízí smluvním zákazníkům službu monitorování a správy serverů. V rámci této služby zajišťujeme nepřetržitý dohled nad provozem serverů, aplikací a služeb včetně jejich pravidelné údržby a aktualizace operačních systémů.
Více informací.. 
 

Monitorování a správa SAP Business One

Společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí služby, které Vás zbaví starostí se správou a údržbou informačních technologií a Vy se tak můžete plně soustředit na své podnikání. Využíváme osvědčené nástroje firem pro monitorování a vzdálenou správu informačních systémů a infrastruktury, kterou využívají pro svůj provoz.
Více informací.. 
 

Zálohování a obnova dat

Společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí smluvním zákazníkům služby zálohování a obnovy dat na platformě IBM Tivoli a IBM Systém Storage. V rámci této služby zajišťujeme zálohování, archivaci a případnou obnovu dat na systémech našich klientů včetně tzv. "disaster recovery".
Více informací..
 

Outsourcing

Vhodné využití outsourcingu přináší malým a středním firmám nemalé úspory nákladů na správu a rozvoj informačních technologií.
Více informací..
 
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner