Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > Služby > Monitorování a správa serverů

Monitoring, správa a údržba infrastruktury pro SAP Business One

Společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí služby, které Vás zbaví starostí se správou a údržbou informačních technologií a Vy se tak můžete plně soustředit na své podnikání. Využíváme osvědčené nástroje firem MMSOFT Design a SAP pro monitorování a vzdálenou správu informačních systémů a infrastruktury, kterou využívají pro svůj provoz.

Zákazníci společnosti Versino CZ, s.r.o. tak mohou jednoduše rozšířit portfolio služeb využívaných v rámci uzavřené servisní smlouvy o další produkty, které podpoří bezproblémový chod informačního systému SAP Business One a příslušné infrastruktury.

Dohledové centrum PC Monitor umožňuje nepřetržité sledování klíčových zařízení (servery, aktivní prvky) v menších a středních firmách a pomáhá tak předejít nežádoucím stavům s potenciálním negativním dopadem na chod firmy. Systém poskytuje okamžité informace a pokud detekuje možnou chybu, okamžitě notifikuje správce, který tak má k dispozici dostatek podkladů k tomu, aby na tuto situaci mohl včas reagovat. Navíc díky přístupu z mobilních zařízení může správce provést potřebnou akci bez nutnosti fyzické přítomnosti ve firmě.

 


Versino CZ, s.r.o. tak může zákazníkům nabídnout ucelený balík služeb pro zajištění hladkého provozu informačního systému SAP Business One a související infrastruktury.

Řešení pro monitoring a management IT infrastruktury

PC Monitor Enterprise Server je flexibilní a vysoce škálovatelné řešení pro monitoring a management IT infrastruktury. Je navrženo pro potřeby menších a středních organizací a umožňuje snadný monitoring jakéhokoliv systému a aplikace bez ohledu na její lokaci.
 

 

Vlastnosti řešení

  • Škálovatelnost - jediná serverová instance může podporovat až 100 000 počítačů a aplikací, přičemž poskytuje velmi rychlé časy odezvy pro každý požadavek nebo vyslaný příkaz
  • Bezpečnost -  komunikace mezi serverem a všemi monitorovanými systémy a mobilními zařízeními je šifrovaná a jeidiný port, který musí být otevřen ve firwallu je 443 (HTTPS)
  • Sdílený monitoring -  s využitím více účtů může IT oddělení sdílet informaceo monitoringu a management systémů
  • Ochrana dat -  všechny informace, které si server a monitorované systémy vymění jsou přístupné pouze v rámci vaší organizace
  • Auditovatelnost -  přístup k datům a všechny vydané příkazy z monitorujících zařízení jsou ukládány.
  • Serverové moduly - plně podporovány jsou: IIS, Active Directory, Exchange, SQL Server, Hyper-V and VMware

 
 
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner