Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > Služby > Školení

Nabídka školení pro SAP Business One

Společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí školení uživatelů systému SAP Business One a jeho oborových přizpůsobení Versino Solution Factory™ podle standardních kurzů SAP TB1000 - Logistika, TB1100 - Finance a TB1200 - Implementace, které jsou dále rozšířeny o školení se zaměřením na rozšířenou funkcionality systému SAP Business One v rámci Versino Solution Factory™ (výroba, distribuce, servis, projektové řízení, atd..)

Školení uživatelů jsou nedílnou součástí implementace informačního systému SAP Business One a Versino Solution Factory™. Versino CZ, s.r.o. dále nabízí samostatná školení jako základní, specializované nebo individuální kurzy. Nabídka školení zahrnuje jak kurzy pro získání základních dovedností a technik pro práci se SAP Business One, tak kurzy pro pokročilé uživatele, vedoucí pracovníky nebo IT profesionály.

Pokročilá školení a individuální školení jsou připravována již s ohledem na specifické potřeby klienta včetně přesného mapování jeho procesů v rámci informačního systému SAP Business One. Cílem těchto školení je dosáhnut maximální efektivity při využívání SAP Business One a Versino Solution Factory™ v praxi.

Školení jsou organizována jednak v místě dle dohody se zákazníkem nebo v prostorách kompetenčního centra Versino Solution Factory™ Studio v Pardubicích, kde jsou k dispozici praktické ukázky nasazení oborových přizpůsobení SAP Business One a Versino Solution Factory™.

V případě zájmu o individuální nabídku školení nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner