Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > Služby > Vývoj

Vývoj zákaznických modulů a oborových řešení pro SAP Business One

Společnost Versino CZ, s.r.o. se dlouhodobě zabývá vývojem oborových řešení informačního systému SAP Business One pod vlastní značkou Versino Solution Factory™.
Pro vývoj využíváme moderní nástroje na platformě Microsoft Visual Studio .NET, SAP Business Objects a Microsoft SQL Server.

Specializujeme se na vývoj přímo v prostředí informačního systému SAP Business One s využitím jeho SDK (uživatelsk�� API a datová API) tak, aby byla zachována jednota uživatelského prostředí a logika práce s celým systémem.

Na základě specifických požadavků našich zákazníků vytváříme v prostředí SAP Business One individuální moduly a řešení, případně vytváříme integrace SAP Business One s aplikacemi třetích stran opět prostřednictvím SAP Business One SDK (datová API).

Mimo vývoje přímo v prostředí SAP Business One se také zabýváme vývojem mobilních aplikací na platformě Windows Mobile a jejich napojením na SAP Business One a spolupracujeme na vývoji podnikového Intranet portálu s napojením na SAP Business One.

Veškerý vývoj probíhá ve vlastním vývojovém centru Versino CZ, které odpovídá za vývoj a podporu zákaznických modulů a oborových řešení Versino Solution Factory™ pro SAP® Business One v České republice, na Slovensku a v dalších evropských zemích v rámci skupiny Versino AG.

Pokud máte zájem o zakázkový vývoj nebo o nabídku programových úprav pro SAP Business One a řešení Versino Solution Factory™ obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj 
Společnost Versino CZ, s.r.o. realizuje v rámci programu ICT a strategické služby – Výzvy II projekt 2.2 ITS02/038 "Vývojové centrum Versino CZ". Program je součástí OPPI, jehož řídícím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU – Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner