Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > Služby > Zálohování a obnova dat

Zálohování a obnova dat

Společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí smluvním zákazníkům služby zálohování a obnovy dat na platformě IBM Tivoli a IBM Systém Storage. V rámci této služby zajišťujeme zálohování, archivaci a případnou obnovu dat na systémech našich klientů včetně tzv. "disaster recovery".

Služba zálohování a obnova dat je škálovatelná dle individuálních potřeb klienta a pokrývá zálohování serverů, průběžné zálohování databáz��, poštovních systémů, zálohování pracovních stanic a notebooků mobilních uživatelů včetně průběžné archivace dat a jejich případné obnovy po nechtěné ztrátě (smazání) nebo havárii.

Nabízíme dvě varianty této služby. V první variantě se jedná o dodávku komplexního řešení včetně implementace a jeho následné správy s využitím stávající infrastruktury zákazníka, ke které si případně dokoupí potřebné licence IBM Tivoli a disková pole nebo páskové mechaniky/knihovny IBM System Storage.
Versino CZ, s.r.o. dále poskytuje služby monitorování provozu a vzdálené správy systému zálohování a obnovy dat na základě uzavřené servisní smlouvy.

Druhá varianta představuje dodávku řešení pro zálohování a obnovu dat formou komplexního outsourcingu, který zahrnuje dodávku, instalaci a provoz veškerého potřebného zařízení, licencí a služeb včetně monitorování provozu a vzdálené správy systému zálohování a obnovy dat.
Versino CZ, s.r.o. poskytuje službu outsourcingu zálohování a obnovy dat na základě uzavřené servisní smlouvy.

Pokud máte o službu zálohování a obnovy dat zájem a nemáte s námi uzavřenou smlouvu, obraťte se nás prostřednictvím kontaktního formuláře.
© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner