Ušijeme SAP na míru Vašemu podnikání

Vyzkoušejte si SAP Business One z cloudu

SAP HANA pro SAP Business One

Místo pouhého účetnictví můžete mít podnikový informační systém od SAP!

Informační systémy SAP pro malé a střední firmy

Co všechno může umět Váš SAP

Nová verze informačního systému SAP Business One 9.2

Mobilní verze SAP Business One pro iPhone a iPad

Realizovali jsme již přes 70 projektů s více než 1000 uživateli.

Hlavní > Podpora

Technická podpora pro SAP Business One

Cílem společnosti Versino CZ, s.r.o. je zajištění kvalitní a dlouhodobé podpory našich smluvních zákazníků. Za tímto účelem soustavně pracujeme na zlepšení nabídky služeb v oblasti technické podpory a investujeme do vzdělání a profesního rozvoje našich pracovníků.

Versino CZ, s.r.o. poskytuje služby technické podpory na základě uzavřených servisních smluv, případně dílčích objednávek. Technická podpora pokrývá informační systém SAP® Business One, jeho oborová přizpůsobení Versino Solution Factory™ a veškerou související HW/SW infrastrukturu.

Služby podpory ve společnosti Versino CZ, s.r.o. zajišťují specializovaní konzultanti z oddělení technické podpory ve spolupráci s vývojovým oddělením Versino CZ, s.r.o., oddělením technické podpory společnosti SAP, IBM a dalších technologických a obchodních partnerů.

Versino Help Desk

Služba Versino Help Desk slouží smluvním zákazníkům Versino CZ, s.r.o. k zadávání veškerých požadavků na provozní podporu uživatelů, rozvoj systému a řešení kritických situací prostřednictvím aplikace Versino Help Desk  na Internetu.
V rámci Versino Help Desk mohou jednotliví uživatelé této služby sledovat kompletní životní cyklus svých požadavků včetně historie jejich řešení. Uživatelé Versino Help Desk jsou průběžně informování o změnách stavu řešení jejich požadavků prostřednictvím automaticky rozesílaných emailových zpráv. Služba Versino Help Desk je uživatelům dostupná nepřetržitě 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Versino Hot Line

Služba Versino Hot Line je standardně poskytována smluvním zákazníkům Versino CZ, s.r.o. v pracovní době od 8:00 do 17:00 hodin. Požadavky na Hot Line lze zadávat prostřednictvím aplikace Versino Help Desk na Internetu nebo telefonicky na čísle oddělení technické podpory Versino CZ, s.r.o. - viz. kontakty. Příslušné reakční lhůty a rozsah poskytování služby Hot Line jsou upraveny konkrétní servisní smlouvou.
Pokud máte zájem o garantovanou službu technické podpory, vyžádejte si zaslání návrhu servisní smlouvy prostřednictvím kontaktního formuláře.

Nástroje vzdálené podpory

Pro zajištění vysoké efektivity a kvality poskytovaných služeb využívají pracovníci oddělení technické podpory Versino CZ, s.r.o. výkonné softwarové nástroje pro monitorování a správu chodu aplikací, HW/SW infrastruktury a vzdálenou podporu uživatelů na bázi služeb Citrix Online a platformy Nagios.
Veškerá komunikace je zabezpečena jednorázovými šifrovacími klíči a výkonnými šifrovacími algoritmy. Pracovníci oddělení technické podpory Versino CZ, s.r.o. se tak mohou dle potřeby kdykoliv bezpečně připojit přímo k serverům nebo k počítači konkrétního uživatele za účelem diagnostiky problému a jeho následného vyřešení nebo běžné provozní konzultace.

Soubory ke stažení

V sekci soubory ke stažení najdete aktuální verzi add-on VRIS, soubory uživatelské dokumentace k Versino Solution Factory™ a jednotlivým programovým úpravám, aktuální přehled programových úprav a modulů pro SAP Business One a další důležité informace. Tato část je přístupná pouze smluvním zákazníkům a registrovaným partnerům Versino CZ, s.r.o.
Pokud jste smluvní zákazník Versino CZ, s.r.o. nebo partner SAP, můžete si vyžádat přístupové údaje prostřednictvím formuláře umístěného v sekcích Centrum zákazníků a Centrum partnerů.

Žádost o podporu pro neregistrované zákazníky

V případě, že nemáte se společností Versino CZ, s.r.o. uzavřenou platnou servisní smlouvu a chcete využít služeb našeho oddělení technické podpory, použijte pro zaslání požadavku tento formulář. Pracovníci oddělení technické podpory Vás budou kontaktovat v nejbližším možném termínu. Versino CZ, s.r.o. však v tomto případě negarantuje minimální reakční lhůtu.
Pokud máte zájem o garantovanou službu technické podpory, vyžádejte si zaslání návrhu servisní smlouvy prostřednictvím kontaktního formuláře.

© 2000 - 2015 Versino CZ, s.r.o. všechna práva vyhrazena
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900 | fax: +420 463 030 901
Ochrana osobních údajů
Citrix partner Symantec registered partner