Aktuality

21. 6. 2018

Moderní řízení o SAP Sports One

Moderní řízení o SAP Sports One
Na internetovém portále Moderní řízení od společnosti Economia vyšel článek o SAP Sports One. Autoři článku si mimo jiného všímají nové české lokalizace této cloudové služby určené pro sportovní kluby a organizace.
Celý článek »
13. 6. 2018

Nabízíme komplexní řešení pro sportovní kluby a asociace

Nabízíme komplexní řešení pro sportovní kluby a asociace
Management sportovní organizace vyžaduje především aktuální ekonomické údaje o vývoji hospodaření, o obchodních a marketingových aktivitách. Trenérský tým pracuje s informacemi o zdravotním stavu hráčů a o jejich aktuální výkonnosti, zároveň vytváří tréninkové plány a připravuje analýzy hry soupeřů. Hráče pak zajímá jejich tréninkový rozvrh, plán a výsledky zdravotních prohlídek a také přehledné informace ke hře nejbližších soupeřů.
Celý článek »
1. 6. 2018

NOVINKA: Aplikace SAP Business One Service

NOVINKA: Aplikace SAP Business One Service
Společnost SAP uvedla na trh novou mobilní aplikaci SAP Business One Service. Vedle SAP Business One Sales je to již druhá specializovaná mobilní aplikace pro systém SAP Business One od společnosti SAP. Nová aplikace poskytuje technikům snadný přístup do systému SAP Business One prostřednictvím mobilního zařízení, který je doplněný řadou praktických funkcí zefektivňujících práci v terénu a ovlivňujících tak celkovou zákaznickou spokojenost.
Celý článek »
29. 5. 2018

Ozvěny konference SAP Business One Tech & Trends 2018

Ozvěny konference SAP Business One Tech & Trends 2018
Na začátku května jsme v prostorách Evropského školícího centra v Litomyšli pořádali pro naše zákazníky konferenci SAP Business One Tech & Trends 2018. Hosté měli možnost se zúčastnit přednášek na spoustu zajímavých témat. Máte-li zájem se s nimi seznámit i Vy, navštivte webové stránky věnované konferenci, kde jsme pro vás prezentace zveřejnili. Pokud jste se konference nezúčastnili, možná vás prezentace přesvědčí a na příštím ročníku se v Litomyšli setkáme i s Vámi.
 
Celý článek »
23. 4. 2018

Z Barcelony si vezeme zlato

Z Barcelony si vezeme zlato
Z konference SMB Innovation Summit, kterou v Barceloně pořádala společnost SAP, si přivážíme nejvyšší ocenění. Získala jej naše služba Versino IoT Hub for SAP Business One.
Celý článek »
5   10   20   50   záznamů na stránce

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Share
/Aktuality
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
Czech English