Pro zajištění vysoké efektivity a kvality poskytovaných služeb využívají pracovníci oddělení technické podpory Versino CZ, s.r.o. výkonné softwarové nástroje pro monitorování a správu chodu aplikací, HW/SW infrastruktury a vzdálenou podporu uživatelů na bázi služeb TeamViewer a nástroje Pulseway. 

Kliknutím na ikonu stáhnete aplikaci TeamViewer Quick Support. Staženou aplikaci poté spusťte na vašem počítači. Pro vzdálenou podporu pak stačí sdělit našemu pracovníkovy podpory vaše ID a jednorázové heslo, které se vám zobrazí po spuštění aplikace.

Veškerá komunikace je zabezpečena jednorázovými šifrovacími klíči a výkonnými šifrovacími algoritmy. Pracovníci oddělení technické podpory Versino CZ, s.r.o. se tak mohou dle potřeby kdykoliv bezpečně připojit přímo k serverům nebo k počítači konkrétního uživatele za účelem diagnostiky problému a jeho následného vyřešení nebo běžné provozní konzultace.

Následující odkaz slouží pro interní potřeby Versino CZ - TeamViewer Host.

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

Aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Share
/Podpora/Vzdalena-podpora
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
Czech English