Služby technické podpory poskytujeme na základě uzavřených servisních smluv, případně dílčích objednávek prostřednictvím Versino Help Desk. Naše technická podpora pokrývá všechny nabízené řešení, zejména pak informační systém SAP® Business One, jeho oborová a procesní přizpůsobení Versino Solution Factory™ a související produkty.

Veškeré služby zajišťují specializovaní konzultanti z oddělení technické podpory ve spolupráci s naším vlastním vývojovým oddělením, oddělením technické podpory společnosti SAP a dalších technologických a obchodních partnerů, se kterými trvale spolupracujeme.

Nezáleží, zdali jste začínající firma s jedním nebo dvěma pracovníky nebo střední firma se stovkou zaměstnanců, dokážeme vám připravit nabídku technické podpory na míru dle vašich potřeb a možností. Naším cílem je dlouhodobá a oboustranně prospěšná spolupráce.

Versino Help Desk

Versino Hot Line

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

Zašlete mi návrh servisní smlouvy.

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vyplněním formuláře prostřednictvím webových stránek společnosti Versino CZ, s.r.o. poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Společnost Versino CZ, s.r.o. si uvědomuje důvěrnost osobních údajů a respektuje právo na soukromí svých partnerů.

Aktuality

 • 15. 1. 2018

  SAP Business One - nejrychleji rostoucí ERP na světě

  Více informací »
 • 15. 1. 2018

  Další úspěch našeho zákazníka USSPA, s.r.o. ve světě designu

  Více informací »
 • 10. 1. 2018

  Kam směřuje další vývoj ERP systému SAP Business One?

  Více informací »
 • 21. 12. 2017

  Všem našim zákazníkům přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018

  Více informací »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Share
/Podpora/Zakladni-info
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
Czech English