• Ušijeme SAP na míru vašemu podnikání!

  SAP Business One je dostupný, snadno použitelný podnikový informační systém, který byl firmou SAP vytvořen přímo pro potřeby malých a středních firem. Jediné skutečně globální řešení s lokální podporou - 27 jazykových verzí, 43 lokalizací, přes 60 000 zákazníků ve 170 zemích celého světa.

 • Cloud One - přejděte k nám do cloudu a ušetříte!

  Zbavte se nepředvídatelných investic a ještě ušetříte za provoz! Demoverze až na 90 dní zdarma!
  Kompletní pronájem informačního systému SAP® Business One nebo hosting celého prostředí pro majitele licencí SAP® Business One v cloudu.

 • SAP® Business One HANA - zařaďte novou rychlost vašemu podnikání!

  Díky použítí revoluční, tzv. in-memory databázové a aplikační platformy SAP HANA, na místo klasické SQL databáze, získáte novou dimenzi výkonu pro zpracování a analýzu vašich dat v reálném čase bez omezení. Otevřete nové možnosti vašeho podnikání!

 • Mobilní klient SAP - zůstaňte ve spojení a mějte věci pod kontrolou i na cestách!

  Mobilní aplikace SAP® Business One pro Android a Apple iPhone/iPad je ke stažení zdarma na AppStore Apple a Google Play. Vyžádejte si nastavení u svého správce nebo oddělení technické podpory Versino CZ.

 • Jedox - přeměňte svoje data na informace a poznejte důležité trendy!

  Jedox je nástroj tzv. „Self-Service Business Intelligence & Performance Management“, který je plně integrovaný s informačním systémem SAP® Business One. Plánování, analýza a reporting v jednom uceleném prostředí dostupném na libovolném zařízení.

 • IoT - nová příležitost pro vaše podnikání

  Versino IoT hub powered by SAP Cloud Platform™ vám umožní rychle nabídnout a zavést do praxe inovativní IoT řešení a služby s využitím senzorů sítě Sigfox nebo sběru dat z libovolných zařízení prostřednictvím internetu.

 • ELOprofessional - zbavte se papírových dokumentů!

  ELOprofessional je moderní systém pro elektronickou správu dokumentů, který je navržen pro snadnou a rychlou práci s dokumenty.  V systému ELO může být dokumentem libovolný soubor tak i papírový dokument. Zajišťujeme integraci ELOprofessional s informačním systém SAP® Business One.

Pomáháme malým a středním firmám stát se skutečnými šampiony ve svém oboru. Zvyšujeme jejich efektivitu a konkurenceschopnost prostřednictvím dodávek integrovaných a procesně přizpůsobených řešení Versino Solution Factory™ na platformě informačního systému SAP® Business One.

Nezáleží, jestli jste začínající firma s jedním nebo dvěma pracovníky nebo střední firma se stovkou zaměstnanců, dokážeme vám připravit řešení na míru dle vašich potřeb a možností.

Poskytneme vám nástroje pro řízení a rozvoj vašeho podnikání - pracujeme s prověřenými produkty předních firem v oblasti informačních technologií

Vytvoříme ucelené řešení a naučíme vás jej správně používat - máme pro vás připravená řešení dle vašich potřeb nebo oborů

Postaráme se o jeho podporu a další rozvoj - poskytujeme služby, díky kterým se můžete naplno věnovat rozvoji vašeho podnikání

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

Videa

Nárůst obratu až o 300% - SAP® Business One umožňuje firmě STŘÍDA SPORT s.r.o. úspěšně řídit rychlý obchodní růst a expanzi na zahraniční trhy.

Důsledná automatizace a digitalizace obchodních procesů firmě umožňuje efektivně řídit rychlý obchodní růst a expanzi na zahraniční trhy.
Díky plně integrovanému řešení Versino Distribution Factory™ pro obchodní firmy na platformě informačního systému SAP Business One® může snadno obsluhovat a řídit jednotlivé prodejní kanály napříč všemi segmenty zákazníků. 
Implementace SAP Business One® zahrnuje plně integrovanou e-Commerce platformu pro B2B a B2C zákazníky, SW POS pro podporu maloobchodního prodeje v síti značkových prodejen CCM a EDI integraci nákupního procesu s firmou CCM.

Konference SAP Business One Tech & Trends

Každý rok pořádá společnost Versino CZ, s.r.o. velkou konferenci věnovanou novinkám a technologickým trendům v oblasti digitálních technologií a jejich využití pro efektivní řízení podnikových procesů v prostředí malých a středních firem. Můžete se také podívat na archiv z předchozích ročníků.

SAP Business One pomůže vaší firmě růst

Máte velké cíle pro vaši začínající firmu? Přemýšlíte jak zajistit další růst a oslovit více zákazníků, přivést na trh nové výrobky nebo služby? Chcete lépe řídit vaše finanční toky a získat kapitál pro další rozvoj nebo vstup na nové trhy? SAP Business One může usnadnit váš růst, podívejte se jak...

Aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Share
/Uvod
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
Czech English