Ohlédnutí za úspěšnou konferencí Versino Tech & Trends 2024

01.07.2024

Konference Versino Tech & Trends 2024, která proběhla 29. 5. v Automatických mlýnech v Pardubicích je úspěšně za námi. Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům i partnerům za jejich účast. Tato významná akce přilákala desítky zástupců z řad našich zákazníků a jejich spokojenost se odrazila i ve zpětné vazbě, kterou nám poskytli.

Ohlédnutí za úspěšnou konferencí Versino Tech & Trends 2024

Na konferenci jsme se zaměřili na nejnovější trendy a inovace nejen v oblasti SAP Business One. Každé téma bylo pečlivě vybráno tak, aby poskytlo konkrétní a praktické informace, které mohou naši zákazníci ihned aplikovat ve svých společnostech. 

Nejlépe hodnoceným tématem se stal audiovizuální zážitek v sále Science on a Sphere a pyšnil se průměrným hodnocením 4,57 ⭐ z 5 možných. Těší nás, že působivá ukázka získala srdce celého publika. 

Dalším vysoce hodnoceným tématem byla přednáška o Virtuální a rozšířené realitě pro podporu firemních procesů, prezentovaná Robertem Paskovským z Immersive Technologies. Velký zájem vzbudily také novinky v oblasti integrace AI platformy MyWave.ai, zajímavý podnikatelský příběh společnosti Patak motors a novinky v oblasti HR procesů od Conectio.

Poděkování partnerům

Rádi bychom poděkovali všem našim partnerům za jejich inspirativní příspěvky, které přispěly k úspěchu celé konference:
  • Ganně Hrivnákové a Peteru Dominikovi za detailní přehled novinek a plánovaného rozvoje SAP Business One
  • Veronice Bojdové a Romanu Šukovi z Conectio Group za přiblížení podpory HR procesů v malých a středních firmách. 
  • Patriku Pšenákovi z Patak motors za fascinující příběh o tom, jak nadšení a píle můžou vést až ke splnění snů - výrobě městských mikroaut. 
  • Robertu Paskovskému z Immersive Technologies za ukázku možností virtuální a rozšířené reality.
Všichni respondenti by 100% doporučili konferenci také svým dalším kolegům a průměrné hodnocení celé akce dosáhlo úrovně 4,8 ⭐. To je pro nás velká odměna, ale hlavně závazek do budoucna. 

Těšíme se na další setkání a spolupráci. 
 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku