Konference Versino Tech & Trends 2024 - Budoucnost řízení lidí a výkonu s Conectio

06.05.2024

Připravte se na revoluci ve Vašem řízení lidských zdrojů! Na letošní konferenci Versino CZ Tech & Trends 2024 se zaměříme i na novinky, které mohou transformovat Vaše firemní procesy v oblasti HR. Jedním z hlavních témat, na něž se budeme soustředit, je podpora HR procesů v malých a středních společnostech pomocí platformy Conection Fledge HR.

Konference Versino Tech & Trends 2024 - Budoucnost řízení lidí a výkonu s Conectio

Připojte se k prezentaci Veroniky Bojdové a Romana Šuka z Conectio  během konference Versino CZ Tech & Trends 2024. Zjistěte, jak nový zákoník práce přinesl nové povinnosti i starosti a zároveň umožnil lépe využívat elektronický podpis. V dubnu 2023 byla přijata směrnice o transparentnosti odměňování, což otevřelo nové příležitosti. 

Prostřednictvím digitalizace a umělé inteligence je možné dosáhnout zvýšení produktivity pracovníků, což je podloženo různými studiemi s odhadem nárůstu až o 15-30 % v průběhu několika let. Outsourcing v oblasti řízení lidských zdrojů se stává trendem, který přináší zvýšenou efektivitu, flexibilitu a snížení nákladů. Na závěr bude představen digitální nástroj Fledge, který je navržen k optimalizaci řízení týmů a zlepšení jejich výkonu.

 
Poslední volná místa na konferenci Versino Tech & Trends 2024 29. 5. 2024

Zaregistrovat

 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku