PRIMOCO UAV volí Versino CZ jako svého nového servisního partnera

22.05.2023

Společnost PRIMOCO UAV je dlouhodobým uživatelem ERP systému SAP Business One, který používá jako svůj klíčový nástroj pro správu hlavních podnikových procesů v rámci obchodu, logistiky, výroby a financí.  S ohledem na dynamický růst obchodních aktivit a s ním spojený nárůst objemu výroby, se společnost PRIMOCO UAV rozhodla pro inovaci svojí implementace SAP Business One.

PRIMOCO UAV volí Versino CZ jako svého nového servisního partnera

Česká společnost PRIMOCO UAV vyrábí středně velké, plně autonomní bezpilotní letadla (UAV) a poskytuje související služby. Společnost, jež s růstem o 52 procent patřila k loni nejvýkonnějším titulům na pražské burze, už získala nejvyšší civilní certifikaci EASA LUC, zároveň je v závěrečné fázi testů i na vojenskou certifikaci podle normy NATO STANAG 4703.

Naši spolupráci zahajujeme migrací stávající instalace SAP Business One na verzi SAP HANA, která výrazně zlepšuje přínosy nasazení SAP Business One jako hlavní ERP transakční platformy s integrovanou podporou BI a CRM, kterou ještě navíc rozšíříme o naše oborové řešení pro výrobní firmy Versino Production Factory.

Děkujeme společnosti PRIMOCO UAV za důvěru a těšíme se na zajímavou spolupráci.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku