Skupina Versino posiluje své postavení na poli globální spolupráce a podpory mezinárodních projektů v oblasti digitální transformace

30.05.2023

Skupina Versino s radostí oznamuje, že se na začátku roku stala jedním ze zakladetelů globální aliance Linked World. Tato aliance představuje silné spojení předních technologických společností z celého světa, které sdílí společnou vášeň pro inovace a digitální transformaci v prostředí malých a středních firem. 

Skupina Versino posiluje své postavení na poli globální spolupráce a podpory mezinárodních projektů v oblasti digitální transformace

Jako zakládající člen aliance tak navazujeme na naší dlouhodobou spolupráci s firmou SAP, která je největším globálním poskytovatelem podnikového softwaru. Tato spolupráce nám umožňuje přístup k nejnovějším technologiím a know-how, které jsou důležité pro rozšíření a vylepšení naší nabídky pro zákazníky. 

Společnosti v rámci aliance budou aktivně spolupracovat na sdílení znalostí a zkušeností mezi sebou i klienty, s cílem vytvářet konkurenční výhody a dosahovat dlouhodobého úspěchu. Tato spolupráce umožňuje využít synergie a obohatit se o nejlepší postupy a know-how, které každá společnost přináší. Naši klienti budou mít prospěch z této spolupráce prostřednictvím širší nabídky služeb, inovativních řešení a lepšího porozumění individuálním potřebám. Více informací o této alianci se můžete dočíst zde.

Prostřednictvím této aliance společně posouváme hranice digitální transformace v propstředí malých a středních firem v globálním měřítku a přinášíme nové hodnoty svým klientům. 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku