O-data + X-data = SAP

27.11.2018

Společnost SAP nově nabízí platformu pro práci s daty o zákaznické zkušenosti (X-data). Jejich propojení s provozními daty (O-data) obsaženými ve Vašem ERP nebo CRM přináší velkou příležitost pro efektivní budování loajality nejen Vašich zákazníků, vývoj nových produktů, ale třeba i posilování pozice Vaší značky.

O-data + X-data = SAP

Dne 11. listopadu 2018 společnost SAP oznámila vznik dohody o akvizici společnosti Qualtrics International Inc., globálního průkopníka v softwarovém odvětví Experience Management (řízení zákaznické zkušenosti).

Qualtrics vybudoval technologickou platformu. která svým uživatelům umožňuje sběr, zpracování a rozhodování na základě zkušenostních dat, také nazývaných X-data. Platforma Qualtrics XM Platform je výkonný systém používaný týmy, odděleními i celými společnostmi k řízení zkušenosti vztažené k zákazníkům, produktu, zaměstnancům a brandu.

Přes 9 000 společností po celém světě, včetně 75% z žebříčku Fortune 100, spoléhá na společnost Qualtrics při tvorbě produktů, které lidé milují, při budování loajálních zákazníků, při rozvoji neobyčejné zaměstnanecké kultury i při budování ikonických světových značek.

Další informace o službě naleznete na adrese www.qualtrics.com, kde si můžete také zřídit bezplatný zkušební účet.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku