Chytré brýle VUZIX Blade 2

13.12.2022

Vuzix blade 2 jsou chytré brýle, které mají vše, co zákazníci měli rádi na předchozí verzi Upgraded a navíc přinášejí významná vylepšení díky novému systému Android 11 v oblasti konektivity a v možnostech instalace oblíbených aplikací pro vzdálené připojení. Souhrný technický popis jsme publikovali v průběhu září, nyní jsou Vuzix Blade 2 již volně k dispozici. 

Chytré brýle VUZIX Blade 2

Významná inovace spočívá v optimalizaci chytrých brýlí pro podnikové použití napříč širším spektrem aplikací. Brýle Vuzix Blade 2 obsahují vysoce výkonný procesor Qualcomm, který nyní běží na OS Android 11 a podporuje širokou škálu podnikového softwaru, jako jsou MS Teams, Zoom a Teamviewer.

Kromě aktualizace OS Android se chytré brýle nyní dokážou integrovat s běžnými MDM nástroji pro snadnější vzdálenou správu zařízení, nabízí rozšířené možnosti Wi-Fi pro různá pracovní prostředí a zároveň došlo ke zvýšení bezpečnosti díky integrované správě paměti. V neposlední řadě jsou nové Vuzix Blade 2 svým odolnějším designem vhodné i do náročnějších provozů. 
vuzix-blade-2_04-1.png

  V případě zájmu o vyzkoušení a zápůjčku prosím pište na sales@versino.cz nebo objednávejte kliknutím na odkaz níže.   

OBJEDNAT Vuzix Blade 2

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku