KOMA Vysoké Mýto s.r.o. implementuje SAP Business One

08.02.2016

Smlouvu o implementaci informačního systému pro menší a střední podniky SAP Business One podepsala společnost KOMA Vysoké Mýto s.r.o. Firma se rozhodla pro řešení SAP Business One Cloud (Software as a Service) rozšířené o oborovou šablonu pro plánování a řízení výroby Versino Production Factory.

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. je strojírenská firma specializovaná na výrobu přesných rotačních i kubických dílů na CNC obráběcích strojích a vačkových automatech včetně dokončovacích operací (broušení, válcování závitu, frézování ozubení apod.). Sortiment vyráběných dílů je velice široký, od jednoduchých čepů až po složité díly s vysokým stupněm přesnosti. Zárukou kvality výrobků je kontrola tolerovaných rozměrů digitálním tříosým přístrojem TESA 3D. Firma rovněž provádí i montáže menších podskupin a celků, v souladu s technologickými postupy je externě zajišťováno tepelné zpracování, povrchové úpravy i jiné speciální technologie.

Mezi pravidelné zákazníky patří zejména významné firmy z oblasti výroby textilních strojů, automobilového průmyslu i z ostatních oborů z celé republiky.

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. zaměstnává v současnosti 27 pracovníků.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku