ERP systém SAP Business One HANA doplněný oborovým řešením Versino Production Factory pro skupinu Franz KOLAR GmbH

13.03.2023

Skupina Franz Kolar GmbH se rozhodla nasadit oborové řešení Versino pro výrobní firmy Versino Production Factory na platformě ERP systému SAP Business One HANA ve svých dceřiných společnostech FK dřevěné lišty, spol. s. r. o. a DIKADESIGN s. r. o.

ERP systém SAP Business One HANA doplněný oborovým řešením Versino Production Factory pro skupinu Franz KOLAR GmbH

Rodinná firma Franz Kolar GmbH byla založena již v roce 1928 Františkem Kolářem. Od té doby se neustále vyvíjí a využívá nejmodernější metody zpracování dřeva. Společnost spojuje své více než 90leté know-how s nejnovějšími technologiemi, aby mohla nabídnout svým zákazníkům kvalitní a inovativní výrobky. Kromě toho se zaměřuje na používání přírodních materiálů a ekologických postupů a nabízí tak ekologicky udržitelná řešení po celém světě.

Naše plně integrované řešení umožní firmám ve skupině využívat pokročilé plánování a řízení výroby včetně on-line sběru dat v průběhu výroby a okamžitě je vyhodnocovat.

Zároveň se počítá s plnou datovou integrací napříč firmami v rámci dodavatelsko-odběratelského řetězce mezi Rakouskem a Českou republikou.

Díky integrovaným BI a analytickým nástrojům ERP systému SAP Business One HANA budou mít uživatelé a manažeři na všech pozicích k dispozici neustále aktuální informace pro rozhodování a řízení.

Od nasazení nového ERP systému SAP Business One HANA očekává skupina Franz Kolar GmbH sjednocení klíčových procesů v obchodě a ve výrobě včetně jejich vyšší automatizace, která povede k vyšší efektivitě a konkurenceschopnosti na globálních trzích.

Za Versino CZ se těšíme na spolupráci na zajímavém projektu, který se právě rozbíhá.
 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku