SAP Business One byl vyhodnocen jako lídr v porovnání 22 ERP systémů pro malé a střední firmy

16.09.2022

Ve zprávě (Data Quadrant Report) se uvádí, že SAP Business One je ERP systémem (Enterprise Resource Planning), který uživatelům umožňuje být „konkurenceschopnými a inovativními v digitální ekonomice“. 765 respondentů hodnotilo 22 ERP řešení v kvalitě produktových vlastností, schopností a emocionální odezvy dodavatele a pravděpodobnost doporučení ostatním uživatelům.

SAP Business One byl vyhodnocen jako lídr v porovnání 22 ERP systémů pro malé a střední firmy

Téměř 9 z 10 uživatelů by doporučilo SAP Business One ostatním uživatelům. V dotazu na spokojenost se SAP umístil jako nejlépe hodnocený vývojář v kvalitě a šíři funkcí, použitelnosti a intuitivním ovládání. Respondenti také vyhodnotili jako nejlepší řešení SAP Business One v oblasti funkcí účetnictví a finančního řízení, analýzy a reportingu, řízení obchodních procesů a projektového řízení.

Důležitým poznatkem v průzkumu byl 100% souhlas s tím, že SAP Business One pomohl s inovací jejich společností a že se řešení neustále zlepšuje o nové vlastnosti a funkce.

Firma Versino CZ je největším implementátorem systému SAP Business One v České republice a na Slovensku. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku