Řešení » Online katalog » SAP Business One

SAP Business One

VRIS Country Package

VRIS Country Package

VRIS Country Package je sada doplňků a přizpůsobení informačního systému SAP Business One, která vhodně doplňuje jeho standardní funkčnost zejména v oblasti českých a slovenských obchodních a účetních zvyklostí, výstupních sestav a reportů.

Cena bez DPH: 20 000,00 CZK

Integrace s ELO ix

Integrace s ELO ix

Úprava řeší integraci SBO dokumentů s digitálním archivem ELOprofessional. Umožňuje automatické přidání dokladů do archivu prostřednictvím tisku na ELO tiskárnu. Dokumenty uložené v archivu je možné zobrazit ze SAP Business One.

Cena bez DPH: 40 000,00 CZK

Příjem požadavků na servis

Příjem požadavků na servis
Aplikace umožňuje rychlý příjem servisních požadavků a zadávání servisních tiketů nebo činností do systému SAP Business One přes přehledné webové rozhraní.
Tato aplikace komunikuje se systémy SAP Business One ve verzi SAP HANA.
Cena bez DPH: 15 000,00 CZK

Integrace Rossum

Integrace Rossum
ROSSUM  je cloudové řešení s využitím umělé inteligence, které dokáže automaticky extrahovat informace z faktur v ERP systému SAP Business One bez potřeby ručního vytváření šablon nebo pravidel pro jednotlivá pole. Na rozdíl od běžných technologií není nutné nastavovat manuálně parametry. Rossum využívá samoorganizujících se neuronových sítí, které napodobují lidský způsob vyhledávání informací v dokumentech. Tímto způsobem dokáže Rossum načítat data bez nutnosti předchozího nastavení a učí se z příkladů od první zpracované faktury.
Cena bez DPH: 50 000,00 CZK

Integrace Daktela

Integrace Daktela
Revoluční All-in-one řešení pro kontaktní centra navržené pro perfektní zákaznickou péči. Díky spojení ERP systému SAP Business One a aplikace Daktela můžete jednoduše zpracovávat příchozí a odchozí komunikaci, analyzovat výkonnostní metriky, automatizovat úkoly a poskytovat výjimečné služby napříč všemi komunikačními kanály.  Daktela sjednotí přehledně komunikaci se zákazníky, včetně její historie a podrobných statistik. Ať už klient volá, píše SMS nebo email, kontaktuje na sociálních sítích či webchatu, vše se zobrazuje online v jediném řešení.
Cena bez DPH: 25 000,00 CZK
5   10   20   50   záznamů na stránce

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku