Jsme přední dodavatel podnikových řešení pro malé a střední firmy na bázi informačního systému SAP® Business One v České republice a na Slovensku.

V souladu s nejnovějšími trendy nabízíme dodávky těchto řešení jak klasickou formou, tak formou pronájmu nebo hostingu provozu z prostředí cloudu na vlastní platformě Cloud One™.

Malým a středním firmám z oborů výroba, servis a opravárenství, engineering a služby, retail, distribuce a utility, nabízíme integrované a procesně přizpůsobené řešení Versino Solution Factory™ na platformě informačního systému SAP® Business One.

Zároveň dodáváme plně integrovaná rozšíření standardní funkcionality informačního systému SAP® Business One pro e-Commerce, Business Inteligence, Mobility, Dokument management, EDI a IoT.

Jsme dceřinou společností firmy Versino AG, která je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě informačního systému SAP® Business One v Německu, Švýcarsku a v Rakousku. Disponujeme týmem vyškolených odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti informačních technologií a podnikových informačních systémů.
Sídlíme v metropoli východních Čech v Pardubicích. Další kanceláře máme v Praze, Olomouci a Karlových Varech, kde je sdílené centrum pro vývoj nových funkcionalit a modifikací produktu SAP® Business One pro Českou republiku, Slovensko a další evropské země.

Naším posláním je přispívat ke zlepšování podnikání a zvyšování efektivity a výkonnosti firem dodávkami zákaznicky orientovaných řešení v oblasti podnikových informačních systémů.

Jsme držiteli těchto partnerských certifikací:

 • SAP® Channel Partner GOLD
 • JEDOX Partner
 • SUSE Silver Partner
 • Sigfox® Partner
 • Microsoft Registered Partner

Průběžně jsme hodnoceni jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice a na Slovensku. V roce 2009 jsme dosáhli nejvyššího partnerského statutu SAP GOLD Partner, který si udržujeme dodnes.

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

Aktuality

 • 9. 12. 2019

  Další česká společnost začne používat SAP Business One verze SAP HANA

  Více informací »
 • 2. 12. 2019

  Verze 10.0 systému SAP Business One. Jaká bude?

  Více informací »
 • 20. 11. 2019

  První informace k nové verzi SAP Business One 10.0

  Více informací »
 • 16. 10. 2019

  Jedox 2019.3 slibuje rychlejší analýzu a výkonnější reporting

  Více informací »
Share
/O-nas/Profil-firmy
info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']