SAP Remote Support Platform - nástroj pro vzdálenou správu a management

SAP Remote Support Platform - nástroj pro vzdálenou správu a management SAP Remote Support Platform je nástroj pro vzdálenou správu a proaktivní technickou podporu informačního systému SAP Business One a jeho databází. Pomáhá zajistit efektivní a výkonnou správu prostředí jak v rámci rutinního provozu, tak při jeho aktualizacích nebo migracích na nové verze informačního systému SAP Business One.
Společnost SAP poskytuje Remote Support Platform zákazníkům informačního systému SAP Business One v rámci maintenance zdarma.

Mezi služby, které jsou prostřednictvím RSP dostupné patří například:
  • System status report – poskytuje komplexní hodnocení systému prostřednictvím kontroly vybraných parametrů jakou jsou konfigurace hardware a software, volná disková kapacita, konfigurace (včetně instalovaných ad-on modulů) nebo úroveň přizpůsobení. Tento report je doplněn přehlednou vizualizací stavu klíčových ukazatelů formou semaforu, který vám pomůže optimalizovat nastavení priorit a časování úkonů spojených s údržbou systému.
  • Kontrola fyzické integrity databáze – tato kontrola umožní odhalit problémy databázové integrity, které se zatím neprojevily. Díky včasné identifikaci těchto rizik je možné včas reagovat a zamezit ztrátě dat.
  • Kontrola spolehlivosti – informuje o všech problémech, které by mohly mít dopady na provoz

RSP_Schema.jpg

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku