Versino CZ je česká rodinná firma, za kterou stojí silný zahraniční partnerskupina Versino AG, dodavatel ERP systémů a řešení pro malé a střední firmy na platformě informačních systémů SAP® Business One a SAP® ByDesign v Německu, Švýcarsku a v Rakousku.

Sídlíme v metropoli východních Čech v Pardubicích. Další kanceláře máme v Praze, Olomouci a Karlových Varech, kde je sdílené centrum pro vývoj nových funkcionalit a modifikací produktu SAP® Business One pro Českou republiku, Slovensko a další evropské země.

Malým a středním firmám z oborů výroba, servis a opravárenství, engineering a služby, distribuce a retail nabízíme vlastní procesně přizpůsobená řešení Versino Solution Factory™ na platformě ERP systému SAP® Business One.

Zároveň dodáváme plně integrovaná rozšíření standardní funkcionality ERP systému SAP® Business One pro e-Commerce, Business Inteligence, Mobility, Dokument management, EDI a IoT.

V souladu s aktuálními trendy nabízíme dodávky těchto řešení jak klasickou formou on premise, tak formou pronájmu nebo hostingu provozu z prostředí cloudu na vlastní platformě Cloud One™.

V roce 2020 jsme za naše řešení pro malé a střední firmy získali ocenění SAP® Business One Best Innovator Award pro region střední a východní Evropy (MEE).

Naším posláním je přispívat ke zvyšování výkonnosti a konkurenceschopnosti firem dodávkami zákaznicky orientovaných implementací ERP systémů a souvisejících řešení.

Spolupracujeme s předními technologickými firmami a výrobci software v oboru. Jsme držiteli těchto partnerských certifikací:

  • SAP® Channel Partner GOLD
  • JEDOX Blue Partner
  • SUSE Silver Partner
  • Sigfox® Partner
  • Microsoft Registered Partner
  • ROSSUM Partner
Průběžně jsme hodnoceni jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP® Business One v České republice. V roce 2009 jsme dosáhli nejvyššího partnerského statutu SAP GOLD Partner, který si udržujeme dodnes.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku