KONCEPT EKOTECH

Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1991 - v Praze a Bratislavě zaměstnává 26 zaměstnanců. Od svého založení se zaměřuje na oblast hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Neorientuje se na prodej samostatných výrobků, ale nabízí ucelená řešení včetně konzultací a servisu. Své úspěšné podnikání postavila firma na kvalitě, individuálním přístupu k zákazníkům a inovaci. Tím, že projekt sleduje od jeho začátku až po realizaci, pomáhá konečnému zákazníkovi (uživateli, investorovi) se zajištěním kvality a bezproblémového provozu. Projektoví manažeři a specialisté - na základě svých dlouholetých zkušeností a odborných znalostí v oblasti technického zabezpečení budov - společně se zákazníkem definují jeho potřeby i v širších souvislostech. Vysvětlí přínosy jednotlivých řešení a tam kde to má význam spočítají i finanční úspory. Rozvoj společnosti je úzce spjat s rozšiřováním portfolia nabízených produktů a služeb. Příkladem jsou bezpečnostní sprchy pro první pomoc oplachem vodou. Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. nabízela toto řešení v České republice jako první a dnes zastupuje silné světové značky.

Obor

Dodávky zdravotně technických instalací a technologií na úpravu vody

Velikost

26 zaměstnanců
24 uživatelů

Obrat

60mil. Kč

Hlavní přínosy

“Nasazení SAP Business One přineslo naší firmě především zvýšení efektivity vlastní činnosti, zkvalitnění informační podpory řídících a kontrolních procesů a položilo dobrý základ pro náš další rozvoj do budoucna.”

Citace zákazníka

“Na SAP Business One oceňujeme jeho schopnost poskytovat všem našim zaměstnancům prostřednictvím jednoho plně integrovaného rozhraní neustále aktuální a vzájemně provázaná data o naší činnosti.”

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']