KONCEPT EKOTECH s.r.o.

Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1991 - v Praze a Bratislavě zaměstnává 16 zaměstnanců. Od svého založení se zaměřuje na oblast hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Neorientuje se na prodej samostatných výrobků, ale nabízí ucelená řešení včetně konzultací a servisu. Své úspěšné podnikání postavila firma na kvalitě, individuálním přístupu k zákazníkům a inovaci. Tím, že projekt sleduje od jeho začátku až po realizaci, pomáhá konečnému zákazníkovi (uživateli, investorovi) se zajištěním kvality a bezproblémového provozu. Projektoví manažeři a specialisté - na základě svých dlouholetých zkušeností a odborných znalostí v oblasti technického zabezpečení budov - společně se zákazníkem definují jeho potřeby i v širších souvislostech. Vysvětlí přínosy jednotlivých řešení a tam, kde to má význam, spočítají i finanční úspory. Rozvoj společnosti je úzce spjat s rozšiřováním portfolia nabízených produktů a služeb. Příkladem jsou bezpečnostní sprchy pro první pomoc oplachem vodou. Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. nabízela toto řešení v České republice jako první a dnes zastupuje silné světové značky.

Obor

Dodávky zdravotně technických instalací a technologií na úpravu vody

Velikost

16 zaměstnanců (2019)
16 uživatelů (2019)

Obrat

28 mil. Kč (2019)

Hlavní přínosy

“Nasazení SAP Business One přineslo naší firmě především zvýšení efektivity vlastní činnosti, zkvalitnění informační podpory řídících a kontrolních procesů a položilo dobrý základ pro náš další rozvoj do budoucna.”

Citace zákazníka

“Na SAP Business One oceňujeme jeho schopnost poskytovat všem našim zaměstnancům prostřednictvím jednoho plně integrovaného rozhraní neustále aktuální a vzájemně provázaná data o naší činnosti.”

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']