P.M.H. Design s.r.o.
Společnost P.M.H. Design s.r.o. z Českého Krumlova je výrobní a obchodní společnost, která byla založena v roce 1991 a v současnosti má pobočky také na Slovensku a v Rakousku.

Obor

Výroba a prodej sanitárních příček a velkoobchod s koupelnovými radiátory, elektrickými sušáky a dalším podobným sortimentem.

Proč řešení SAP

ERP systém SAP Business One je používán pro vedení účetnictví, řízení obchodu a evidenci obchodních aktivit, evidenci skladů. Plánování a řízení výroby je řešeno zakázkovým modulem Versino Production Factory TM.  Důležitým přínosem systému SAP Business One HANA je reporting založený na vždy aktuálních datech shromážděných ze všech oddělení společnosti. Neméně důležitou součástí řešení je pak modul Evidence odeslaných zásilek a pošty s integrací na Balíkobot. Celý systém běží na platformě Cloud One, která poskytuje hostingové služby uživatelům SAP Business One.

Hlavní přínosy

Hlavními přínosy nasazeného řešení je sjednocení agend účetnictví a finanční kontroly a zároveň příprava na expanzi do zahraničí. Versino Production FactoryTM je pak velkým pomocníkem při plánování výroby.

Citace zákazníka

„Nasazením SAP Business One jsme dosáhli výrazného zvýšení efektivity zpracování obchodních a výrobních zakázek.“

Naděžda Perníková, jednatelka společnosti

Referenční list ke stažení

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku