TEKMA spol. s r.o.

Společnost TEKMA zajišťuje v České a Slovenské republice prodej obráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník, thermoforming a jiné kompozitní materiály. K prodávaným strojům nabízí společnost také kompletní sortiment originálních náhradních dílů a příslušenství a poskytuje záruční i pozáruční servis. Společnost působí na trhu již od roku 2003 a je výhradním zástupcem firem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing pro Českou a Slovenkou republiku.

Obor

Dodavatel dřevoobráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník a jiné kompozitní materiály.

Proč řešení SAP

Hlavním důvodem k pořízení nového informačního systému byla roztříštěnost jednotlivých agend řízení společnosti. Důraz byl kladen na sjednocení, zpřehlednění a vyladění procesů ve společnosti. Tato potřeba se týkala všech oddělení od nákupu přes prodej a účetnictví po expedici a servisní středisko. Původně používané systémy byly zastaralé a pro řízení společnosti již nevyhovující. 

Citace zákazníka

„SAP Business One nám pomohl sloučit všechny klíčové procesy do jednoho prostředí. Nyní se můžeme plně soustředit na zlepšování služeb našim zákazníkům.“

Dušan Gaľa, projektový manažer

Referenční list ke stažení

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku