Řešení » Online katalog

Integrace Rossum

Integrace Rossum
ROSSUM  je cloudové řešení s využitím umělé inteligence, které dokáže automaticky extrahovat informace z faktur v ERP systému SAP Business One bez potřeby ručního vytváření šablon nebo pravidel pro jednotlivá pole. Na rozdíl od běžných technologií není nutné nastavovat manuálně parametry. Rossum využívá samoorganizujících se neuronových sítí, které napodobují lidský způsob vyhledávání informací v dokumentech. Tímto způsobem dokáže Rossum načítat data bez nutnosti předchozího nastavení a učí se z příkladů od první zpracované faktury.
Cena bez DPH: 50 000,00 CZK

Integrace Daktela

Integrace Daktela
Revoluční All-in-one řešení pro kontaktní centra navržené pro perfektní zákaznickou péči. Díky spojení ERP systému SAP Business One a aplikace Daktela můžete jednoduše zpracovávat příchozí a odchozí komunikaci, analyzovat výkonnostní metriky, automatizovat úkoly a poskytovat výjimečné služby napříč všemi komunikačními kanály.  Daktela sjednotí přehledně komunikaci se zákazníky, včetně její historie a podrobných statistik. Ať už klient volá, píše SMS nebo email, kontaktuje na sociálních sítích či webchatu, vše se zobrazuje online v jediném řešení.
Cena bez DPH: 25 000,00 CZK

Integrace 3PLP

Integrace 3PLP
Námi vyvinutá integrace externích poskytovatelů logistických služeb (3PLP) pro uživatele SAP Business One prostřednictvím integrační platformy SAP B1i, která poskytuje efektivní a spolehlivou výměnu dat a dokladů mezi interním ERP systémem a externím poskytovatelem logistických služeb. 
Cena bez DPH: 50 000,00 CZK

Integrace na EXPANDO API

Integrace na EXPANDO API
On-line integrace na službu EXPANDO, která zprostředkovává komunikaci s API on-line prodejců nebo tržišť jako je AMAZON, ALZA, MALL nebo eMAG včetně dalších služeb souvisejících s podporou prodeje na těchto on-line platformách.
Cena bez DPH: 45 000,00 CZK

Integrace na ALZA API

Integrace na ALZA API
On-line integrace na ALZA API (příjem objednávek, podpora drop-ship, potvrzování dodávky), zahrnuje datový feed s cenami a skladovými zásobami.
Cena bez DPH: 50 000,00 CZK
5   10   20   50   záznamů na stránce

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku