informační systémy pro malé a střední firmy, SAP Gold Partner

 • Ušijeme SAP na míru vašemu podnikání!

  SAP Business One je dostupný, snadno použitelný podnikový informační systém, který byl firmou SAP vytvořen přímo pro potřeby středních a menších firem. Jediné skutečně globální řešení s lokální podporou - 28 jazykových verzí, 50 lokalizací, přes 70 000 instalací s více než 1 000 000 uživatelů ve 170 zemích celého světa.

 • Cloud One - přejděte k nám do cloudu a ušetříte!

  Zbavte se nepředvídatelných investic a ještě ušetříte za provoz! Demoverze až na 90 dní zdarma!
  Kompletní pronájem informačního systému SAP® Business One nebo hosting celého prostředí pro majitele licencí SAP® Business One v cloudu.

 • SAP® Business One HANA - zařaďte novou rychlost vašemu podnikání!

  Díky použítí revoluční, tzv. in-memory databázové a aplikační platformy SAP HANA, na místo klasické SQL databáze, získáte novou dimenzi výkonu pro zpracování a analýzu vašich dat v reálném čase bez omezení. Otevřete nové možnosti vašeho podnikání!

 • Mobilní klient SAP - zůstaňte ve spojení a mějte věci pod kontrolou i na cestách!

  Mobilní aplikace SAP® Business One pro Android a Apple iPhone/iPad je ke stažení zdarma na AppStore Apple a Google Play. Vyžádejte si nastavení u svého správce nebo oddělení technické podpory Versino CZ.

 • Jedox - přeměňte svoje data na informace a poznejte důležité trendy!

  Jedox je nástroj tzv. „Self-Service Business Intelligence & Performance Management“, který je plně integrovaný s informačním systémem SAP® Business One. Plánování, analýza a reporting v jednom uceleném prostředí dostupném na libovolném zařízení.

 • IoT - nová příležitost pro vaše podnikání

  Versino IoT hub powered by SAP Cloud Platform™ vám umožní rychle nabídnout a zavést do praxe inovativní IoT řešení a služby s využitím senzorů sítě Sigfox nebo sběru dat z libovolných zařízení prostřednictvím internetu.

 • ELOprofessional - zbavte se papírových dokumentů!

  ELOprofessional je moderní systém pro elektronickou správu dokumentů, který je navržen pro snadnou a rychlou práci s dokumenty.  V systému ELO může být dokumentem libovolný soubor tak i papírový dokument. Zajišťujeme integraci ELOprofessional s informačním systém SAP® Business One.

Pomáháme malým a středním firmám zvyšovat jejich výkon a konkurenceschopnost prostřednictvím automatizace a digitalizace procesů nebo celých obchodních modelů. Naše řešení jsou založena na integrovaných a procesně přizpůsobených kompletech Versino Solution Factory™ na platformě informačního systému SAP® Business One.

Nezáleží, jestli jste začínající firma s jedním nebo dvěma pracovníky nebo střední firma se stovkou zaměstnanců, dokážeme vám připravit řešení na míru dle vašich potřeb a možností.

Poskytneme vám nástroje pro řízení a rozvoj vašeho podnikání - pracujeme s prověřenými produkty předních firem v oblasti informačních technologií

Vytvoříme ucelené řešení a naučíme vás jej správně používat - máme pro vás připravená řešení dle vašich potřeb nebo oborů

Postaráme se o jeho podporu a další rozvoj - poskytujeme služby, díky kterým se můžete naplno věnovat rozvoji vašeho podnikání

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

Videa

Co zákazníci oceňují na SAP Business One

Systému SAP Business One je připisována celá řada vlastností. Jsou jimi například komplexnost, jednoduchost, intuitivní ovládání, kontrola, plánování, bezpečnost, stabilita a rozvoj. Ve videu se od našich zákazníků dozvíte i řadu dalších postřehů.

Nárůst obratu až o 300% - SAP® Business One umožňuje firmě STŘÍDA SPORT s.r.o. úspěšně řídit rychlý obchodní růst a expanzi na zahraniční trhy.

Důsledná automatizace a digitalizace obchodních procesů firmě umožňuje efektivně řídit rychlý obchodní růst a expanzi na zahraniční trhy.
Díky plně integrovanému řešení Versino Distribution Factory™ pro obchodní firmy na platformě informačního systému SAP Business One® může snadno obsluhovat a řídit jednotlivé prodejní kanály napříč všemi segmenty zákazníků. 
Implementace SAP Business One® zahrnuje plně integrovanou e-Commerce platformu pro B2B a B2C zákazníky, SW POS pro podporu maloobchodního prodeje v síti značkových prodejen CCM a EDI integraci nákupního procesu s firmou CCM.

Konference SAP Business One Tech & Trends

Každý rok pořádá společnost Versino CZ, s.r.o. velkou konferenci věnovanou novinkám a technologickým trendům v oblasti digitálních technologií a jejich využití pro efektivní řízení podnikových procesů v prostředí malých a středních firem. Můžete se také podívat na archiv z předchozích ročníků.

SAP Business One pomůže vaší firmě růst

Máte velké cíle pro vaši začínající firmu? Přemýšlíte jak zajistit další růst a oslovit více zákazníků, přivést na trh nové výrobky nebo služby? Chcete lépe řídit vaše finanční toky a získat kapitál pro další rozvoj nebo vstup na nové trhy? SAP Business One může usnadnit váš růst, podívejte se jak...

Aktuality

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']