Support

Cílem společnosti Versino CZ, s.r.o. je zajištění kvalitní a dlouhodobé podpory našich smluvních zákazníků. Za tímto účelem soustavně pracujeme na zlepšení nabídky služeb v oblasti technické podpory a investujeme do vzdělání a profesního rozvoje našich pracovníků.

Versino CZ, s.r.o. poskytuje služby technické podpory na základě uzavřených servisních smluv, případně dílčích objednávek. Technická podpora pokrývá informační systém SAP® Business One, jeho oborová přizpůsobení Versino Solution Factory™ a veškerou související HW/SW infrastrukturu.

Služby podpory ve společnosti Versino CZ, s.r.o. zajišťují specializovaní konzultanti z oddělení technické podpory ve spolupráci s vývojovým oddělením Versino CZ, s.r.o., oddělením technické podpory společnosti SAP, IBM a dalších technologických a obchodních partnerů.

Have a question?
Contact us

Chat online

Chat with us

Call us

+420 463 030 920

Send us e-mail

Write us your questions or ratings

Zašlete mi návrh servisní smlouvy.

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
 
 
The fields marked * are mandatory.
Filling out a form through the company website Versino CZ, sro provide your personal information in accordance with § 4 of the Act no. 101/2000 Coll., on personal data protection. The company Versino CZ, Ltd. aware of the confidentiality of personal data and respects the right to privacy of their partners.

Aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Share
/Support/Zakladni-info
Czech English