Support

Cílem společnosti Versino CZ, s.r.o. je zajištění kvalitní a dlouhodobé podpory našich smluvních zákazníků. Za tímto účelem soustavně pracujeme na zlepšení nabídky služeb v oblasti technické podpory a investujeme do vzdělání a profesního rozvoje našich pracovníků.

Versino CZ, s.r.o. poskytuje služby technické podpory na základě uzavřených servisních smluv, případně dílčích objednávek. Technická podpora pokrývá informační systém SAP® Business One, jeho oborová přizpůsobení Versino Solution Factory™ a veškerou související HW/SW infrastrukturu.

Služby podpory ve společnosti Versino CZ, s.r.o. zajišťují specializovaní konzultanti z oddělení technické podpory ve spolupráci s vývojovým oddělením Versino CZ, s.r.o., oddělením technické podpory společnosti SAP, IBM a dalších technologických a obchodních partnerů.

Have a question?
Contact us

Chat online

Chat with us

Call us

+420 463 030 920

Send us e-mail

Write us your questions or ratings

Zašlete mi návrh servisní smlouvy.

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
 
 
The fields marked * are mandatory.
Filling out a form through the company website Versino CZ, sro provide your personal information in accordance with § 4 of the Act no. 101/2000 Coll., on personal data protection. The company Versino CZ, Ltd. aware of the confidentiality of personal data and respects the right to privacy of their partners.

Aktuality

Share
/Support/Zakladni-info
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']