TEKMA spol. s r.o.

Společnost TEKMA zajišťuje v České a Slovenské republice prodej obráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník, thermoforming a jiné kompozitní materiály. K prodávaným strojům nabízí společnost také kompletní sortiment originálních náhradních dílů a příslušenství a poskytuje záruční i pozáruční servis. Společnost působí na trhu již od roku 2003 a je výhradním zástupcem firem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing pro Českou a Slovenkou republiku.

Obor

Dodavatel dřevoobráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník a jiné kompozitní materiály.

Proč řešení SAP

Hlavním důvodem k pořízení nového informačního systému byla roztříštěnost jednotlivých agend řízení společnosti. Důraz byl kladen na sjednocení, zpřehlednění a vyladění procesů ve společnosti. Tato potřeba se týkala všech oddělení od nákupu přes prodej a účetnictví po expedici a servisní středisko. Původně používané systémy byly zastaralé a pro řízení společnosti již nevyhovující. 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku