Již přes 15 let pomáháme řešit problémy malých a středních firem z různých oborů v Čechách i na Slovensku prostřednictvím dodávek vlastních řešení Versino Solution Factory™ na platformě informačního systému SAP® Business One.

Společnost Versino CZ, s.r.o. je průběžně hodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP® Business One v České republice, v roce 2009 jsme získali nejvyšší statut v rámci partnerského programu SAP – GOLD Partner.

Sídlíme v Pardubicích, kanceláře máme také v Praze, Karlových Varech a Olomouci.

Aktuálně nemáme otevřené žádné volné pozice. Přesto jsme otevření novým návrhům na spolupráci. Pokud jste přesvědčení, že naší společnosti máte co nabídnout, určitě nás kontaktujte a my Váš návrh pečlivě zvážíme.

Aplikační konzultant ERP a CRM pro řešení SAP Business One pro kancelář v Pardubicích (junior i senior)

Více informací

Náplň práce :

- Technická podpora uživatelů systému SAP Business One
- Analýza požadavků, návrh a implementace řešení
- Dokumentace pracovních postupů
- Školení uživatelů
- Podpora při instalaci nových verzí

Požadavky:

- SŠ / VŠ vzdělání
- Praktická znalost informačního systému SAP Business One, případně jiného softwaru: ABRA, Helios, Navision, Karat, K2 apod.
- Uživatelská znalost produktů Microsoft Office
- Znalost SQL, pro seniorní pozici vyžadována znalost na pokročilé úrovni
- Znalost základů účetnictví a ekonomiky podniku je pro seniorní pozici podmínkou
- Analytické schopnosti
- Komunikační dovednosti
- Znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

- Zajímavou práci v dynamickém oboru
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
- Možnost dalšího školení a vzdělávání
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na důchodové pojištění

Platové ohodnocení:

- Junior: 35 – 40 000 Kč včetně osobního ohodnocení
- Senior: 40 – 45 000 Kč včetně osobního ohodnocení

Pokud Vás naše nabízená pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis na email: info@kmosek.com. Mgr. Petr Kmošek – HR Interim manager. Těšíme se na Vaše reakce.

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']