Soutěžíme s řešením Versino IoT Hub for SAP Business One

22.03.2018

V soutěži SAP Business One EMEA Development Challenge bojujeme o možnost prezentovat naše IoT řešení na konferenci 2018 SMB Innovation Summit, která se koná 10.-12. dubna 2018 v Barceloně.

Náš soutěžní profil si můžete prohlédnout přímo na stránkách SAPu.

Soutěžíme s řešením Versino IoT Hub for SAP Business One

Produkt Versino IoT Hub powered by SAP Cloud Platform™ poskytuje připravenou integrační platformu pro sběr a zpracování dat ze senzorů IoT sítě Sigfox, případně libovolných zařízení připojených prostřednictvím internetu. Pro uživatele informačního systému SAP Business One je vytvořena nativní integrace mezi Versino IoT Hub a SAP Business One, která usnadňuje nasazení celého IoT řešení do praxe. Tato integrace umožňuje obousměrnou komunikaci mezi senzory IoT sítě Sigfox a informačním systémem SAP Business One, případně libovolnými zařízeními připojenými k internetu.

Pro vážné zájemce o IoT řešení nabízíme zpracování PoC zdarma. Pro ověření realizovatelnosti a přínosů implementace IoT vám poskytneme senzory IoT sítě Sigfox a připojíme je do Versino IoT Hub, případně do Versino IoT Hub připojíme vaše chytrá zařízení prostřednictvím internetu. Vytvoříme samostatnou instanci Versino IoT Hub, kde budete moci sledovat vaše senzory nebo zařízení prostřednictvím aplikace Versino IoT Monitor.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku