Aktuality

I práce může být zábava a zábava prací

I práce může být zábava a zábava prací

26.11.2020
Hlavní náplní naší práce je implementace moderních informačních technologií a na nich postavených řešení v prostředí malých a středních firem. Společnost SAP tyto činnosti označuje jako digitální transformaci podnikání a budování chytré firmy.

Tato práce nás nejen živí, ale hlavně baví. Proto jsme byli nadšení, když jsme dostali možnost uplatnit naše zkušenosti i v rámci sportu a pomoci českému okruhovému jachtingu zlepšit úroveň zajištění vybraných závodů a přinést úplně nové zážitky pro závodníky i diváky.

V rámci naší dlouhodobé spolupráce s firmou SAP a Českou Asociací lodních tříd RS jsme v průběhu léta na vybraných závodech v ČR testovali mobilní aplikaci SAP Sail Insight a její propojení na cloudovou službu SAP Sailing Analytics.

Při vyhodnocování získaných zkušeností jsme si zpětně uvědomili celou řadu paralel mezi tím, jak mohou vhodně použité informační technologie přispívat k rozvoji sportu a jaké mají reálné přínosy pro moderně fungující firmy ve světě byznysu.

Přečtěte si celý článek a posuďte sami.
Celý článek »
Klávesnice místo myši

Klávesnice místo myši

06.08.2020
Také vás někdy unavuje kolikrát musíte kliknout myší a kolikrát projet kurzorem z jednoho rohu monitoru do toho protějšího, než v počítači spustíte požadovanou funkci?

Zapojte i druhou ruku a naučte se od nás několik praktických klávesových zkratek. Budete překvapeni o kolik se vaše práce zrychlí. Já sám jsem kouzlo klávesových zkratek kdysi dávno objevil díky kolegovi Richardovi. V jedné ruce myš, v druhé klávesnice a obrazovky se na jeho monitoru střídaly pro mě do té doby těžko představitelnou rychlostí. Přál bych vám vidět ten koncert.

Obecně nejpoužívanějšími klávesovými zkratkami v dnešním světě asi budou CTRL+C (kopírovat) a CTRL+V (vložit). K mým oblíbeným patří ještě pravý ALT+V. Kdo ji nezná, tomu vřele doporučuji. Ale teď již k SAPu, nebo ještě přesněji k SAP Business One.
Celý článek »
5   10   20   50   záznamů na stránce

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku