Další ocenění pro Vuzix Shield z MWC 2022

03.03.2022

Vuzix Shield získal další ocenění, tentokrát na Mobile World Congress 2022 v Barceloně. Vuzix Shield je nová generace chytrých brýlí s rozšířenou realitou (AR) pro podniky, díky nimž je interaktivní zážitek z prostředí reálného světa ještě dostupnější.

Další ocenění pro Vuzix Shield z MWC 2022

Namísto obvyklé objemné a neohrabaně vypadající AR náhlavní soupravy má Vuzix Shield moderní design, který vypadá jako běžné brýle na čtení. 
 
vuzix-shield32.jpg

Vuzix Shield je první pár bezpečnostních chytrých brýlí, který je vybaven duální vlnovodnou optikou v podobě dvojice malých, ale vysoce účinných micro-LED projektorů schopných poskytovat ostré video.

badge-vuzix-corporation.pngChytré brýle Vuzix Shield získaly bezpečnostní certifikaci ANSI Z871. Tato norma zajišťuje, že brýle mají požadovanou ochranu před neionizujícím zářením, nárazy a postříkáním kapalinami.

Díky propojení Vuzix Shield s podnikovým ERP systémem mohou uživatelé dostávat zpětnou vazbu v reálném čase, aby se snížila chybovost a zlepšila celková efektivita. 

Vuzix Shield přijde na trh v druhé polovině roku 2022.

Firma Versino CZ nabízí možnost vyzkoušení chytrých brýlí Vuzix, případně zpracování Proof of Concept (PoC) k jejich začlenění do vašich podnikových procesů včetně napojení na ERP systém SAP Business One. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo můžete zadat požadavek prostřednictvím Versino Help-Desk.
 

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku