Nová pomoc lidem na Ukrajině – navázali jsme spolupráci s ukrajinským SAP partnerem, firmou TG Consulting

28.03.2022

Věříme, že situace na Ukrajině vám není lhostejná, stejně jako nám. Po první obrovské vlně solidarity, která proběhla celou naší zemí, jsme hledali další možné formy podpory lidem na Ukrajině, jež jim umožní přečkat válečný stav a pomůžou zajistit základní životní potřeby. Chtěli jsme najít alternativu k posílání peněz prostřednictvím sbírek nebo humanitárních organizací.

Nová pomoc lidem na Ukrajině – navázali jsme spolupráci s ukrajinským SAP partnerem, firmou TG Consulting

Díky kontaktům v rámci partnerské sítě SAP se nám podařilo navázat spolupráci s ukrajinským partnerem SAP, firmou TG Consulting - www.tgc.vision. Nabídli jsme jim možnost relokace do České republiky a spolupráce na projektech. K našemu velkému překvapení a obdivu se nikdo do České republiky přesunout nechce, všichni chtějí zatím zůstat doma na Ukrajině a pracovat odtud.

Spolupráce se tedy rozbíhá na dálku a kolegové z firmy TG Consulting se postupně zapojují do řešení požadavků v rámci probíhajících projektů a help-desku. Není to lehké pro obě strany, ale vede nás víra v dobrou věc, která může přerůst ve větší spolupráci i v budoucnu, až válka skončí.

Děkujeme všem lidem a firmám dobré vůle, kterým situace na Ukrajině není lhostejná a aktivně pomáhají jakoukoliv formou.

#StandWithUkraine

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku