Nová generace umělé inteligence pro automatizované zpracování dokumentů - Rossum Aurora

04.03.2024

Ještě lepší porozumění dokumentům, komplexní automatizace a mnohem víc, to je Rossum Aurora. Systém je postaven na vlastním transakčním jazykovém modelu  (T-LLM), jehož hlavním účelem je rychlejší učení a dosažení vyšší přesnosti už po zpracování prvního dokumentu.
Ulehčete si práci se zadáváním dokladů do svého ERP systému SAP Business One a dosáhněte maximální efektivity a optimalizace svých firemních procesů.

Nová generace umělé inteligence pro automatizované zpracování dokumentů - Rossum Aurora


Podívejte se na oficiální uvedení Rossum Aurora:

Rossum Aurora efektivně rozlišuje a zpracovává různé dokumenty a automaticky v nich vyhledává klíčová data. Díky využití úplně nového transakčního jazykového modelu přináší i ohromující zrychlení procesu učení již po prvním zpracovaném dokumentu. Navíc dokáže aktivně komunikovat s uživatelem, shromažďovat data a pokud narazí na chybu v dokumentu, zvládne navrhnout email s žádostí o konkrétní opravu.

Pokud Vás zajímá, jak může tento nástroj zlepšit i Vaše firemní procesy, kontaktujte nás prostřednictvím chatu na našich webových stránkách nebo nám napište na sales@versino.cz

Nabízíme Vám bezplatnou prezentaci možností integrace služby Rossum se SAP Business One nebo přímo zpracování PoC (Proof of Concept) v rámci našeho partnerského demo systému.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku