Jedox poprvé v Magic Quadrant pro řešení Strategic Corporate Performance Management

13.06.2016

Jedox byl poprvé zařazen mezi 16 nejvýznamnějších dodavatelů řešení pro Corporate Performace management. Tuto studii vydává každý rok společnost Gartner Inc. jako přehled celosvětově nejvýznamnějších dodavatelů analyzující jejich silné a slabé stránky.

Po nejúspěšnějším roce v historii společnosti Jedox - 40% nárůst obratu, expanse v Asii a získání nových zákazníků v USA představuje zařazení řešení Jedox do Magic Quadrant pro řešení Strategic Corporate Performance Management další významný milník - Jedox byl poprvé zařazen mezi 16 nejvýznamnějších dodavatelů řešení pro Corporate Performace management.

Tuto studii vydává každý rok společnost Gartner Inc. Jako přehled celosvětově nejvýznamnějších dodavatelů analyzující jejich silné a slabé stránky. Magic Quadrant pro řešení Strategic Corporate Performance Management hodnotí tržní pozici globálních dodavatelů řešení CPM z hlediska "komplexity jejich vize" a "schopnosti realizace".

Jedná se o detailní analýzu produktů a služeb, obchodní strategie a cenotvorby, reakce na trh, marketingové strategie a spokojenosti zákazníků. Komplexita vize zahrnuje kritéria jako: znalost trhu, prodejní strategie, produktová strategie, vertikální strategie, inovace a geografická strategie. Gartner Magic Quadrant pro řešení Strategic Corporate Performance Management je ke stažení zde:

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku