Naši vývojáři se opět zúčastnili konference SAP UI5con v Německu

11.06.2024

Ani letos si naši vývojáři nenechali ujít konferenci UI5con v Německu, která se konala 5. června 2024. Odborníci z celého světa se sešli v prostorách společnosti SAP v St. Leon-Rot, aby společně prohloubili znalosti a dovednosti v oblasti vývoje moderních webových aplikací.

Naši vývojáři se opět zúčastnili konference SAP UI5con v Německu

Během konference jsme se zaměřili především na témata související s možnostmi využití umělé inteligence pro vývoj, testování a optimalizaci aplikací, které dodáváme jako naše oborová a funkční rozšíření Versino Solution Factory pro ERP systém SAP Business One.

Velmi inspirativní pro nás byly přednášky týkající se nové a rychlejší verze frameworku SAPUI5, nového přístupu k vývoji aplikací s důrazem na větší flexibilitu a využití jazyka TypeScript a vývoje cloudových aplikací v rámci technologické platformy SAP BTP.

Přitom jsme si opět odvezli spoustu nových podnětů a nápadů. Ty se týkají směřování našeho vlastního vývoje a také toho, na jaké technologie bychom se měli soustředit do budoucna. Zvláštní důraz klademe na strategii rozvoje ERP systému SAP Business One v oblasti tenkého klienta v prostředí webového prohlížeče a jednoznačného směrování do cloudu.

Vzdělávání a rozvoj kompetencí našich zaměstnanců jsou pro nás nesmírně důležité a neodmyslitelně patří k naší firemní DNA. Těšíme se, jak budeme moci nově nabyté poznatky začít převádět do praxe v podobě nových nebo vylepšených aplikací Versino Solution Factory pro ERP systém SAP Business One.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku