Fakturantka, kterou svět neviděl

05.08.2020

Se SAP Business One umí od prvního dne, ovládá řadu jazyků, pracuje bez odmlouvání klidně v noci a nikdy, ale opravdu nikdy, si nebere dovolenou.

Máme pro vás ideálního zaměstnance, tak rozhodně čtěte dále.

Fakturantka, kterou svět neviděl

Podle studie The e-invoicing journey 2019-2025 společnosti Compacer je stále 48% všech faktur v papírové formě plus dalších 42% je posíláno e-mailem a dále pak zpracováváno ručně. To s sebou přináší množství rutinní práce, kterou lze odbourat a efektivně ji nahradit "strojem".

Řeč je konkrétně o službě Rossum. Návštěvníci našich webinářu již měli možnost tuto službu poznat. Těm ostatním přinášíme krátkou video ukázku. Pro úplnost dodáváme, že integrace na tuto službu bude uživatelům SAP Business One k dispozici do konce léta.A proč jsme se rozhodli integrovat právě službu Rossum? Dovolíme si citovat její zakladatele:
"Většina softwaru, který extrahuje data, odděluje strukturu dokumentu od jeho obsahu. Rossum ale vidí sémantiku a strukturu dokumentu způsobem, jako to umí lidská mysl. To je klíčová inovace, která umožňuje, aby neuronové sítě Rossumu přečetly i jen částečně strukturovaná data s bezkonkurenční přesností."

Díky tomu dosahuje tato technologie do 30-ti dnů od nasazení přesnost 95 %. A to bez definování jediné šablony, kvůli které byste si najímali drahé experty. Tomuto výdaji byste se při nasazení klasických OCR systémů nevyhnuli.

V současné době službu pečlivě testujeme a zároveň pracujeme na integraci. Pokud budete chtít službu objednat nebo se dozvědět více, kontaktujte nás na sales@versino.cz nebo přes Help Desk.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku