Jedox 7 Mobile - vyzkoušejte si

28. 4. 2017

Přístup k vašim reportům odkudkoliv a kdekoliv - Jedox Mobile 7 nabízí přístup prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní mobilní aplikace pro iOS i Android.
Zaměstnanci financí, prodeje, marketingu i personánlího oddělení tak mohou pohodlně spolupracovat a integrovat plány a reporty napříč celou firmou.

Jedox 7 Mobile - vyzkoušejte si

Novinky v Jedox 7
Nově designované dotykové uživatelské prostředí mobilní aplikace přináší uživatelům možnost využít své znalosti Microsoft Excel k vytvoření mobile intelligence prostřednictvím zabezpečené a strukturované datové báze.

Plánujte kdekoliv
Mobilní aplikace umožňuje zpětný zápis údajů, nové uživatelské rozhraní podporuje snadný výběr a zadávání dat. Ke svým reportům můžete přistupovat dokonce i v off-line módu. Jedox automaticky synchronizuje mobilní aplikaci s aktuálním stavem dokumentů jako jsou pdf reporty a jiný relevantní obsah a zašle příslušnou notifikaci. Z pohledu bezpečnosti - je možné nastavit, kteří uživatelé mohou přistupovat k off-line obsahu a všechna lokální data jsou zabezpečena vysoce bezpečnou kryptovací technologií.

Přizpůsobení plánovací aplikace
Přihlašovací obrazovka může být doplněna firemním logem, korporátní design včetně barevného schématu může být aplikován i na ostatní obrazovky.

Jedox 7 Mobile pro iOS
Jedox 7 Mobile pro Android

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']