Společnosti Kozák Svitavy s.r.o. pomáháme s přechodem na SAP Business One HANA

04.04.2018

Náš nový zákazník má dvě zcela samostatné divize ve Svitavách a v Lanškrouně, kde v současnosti dochází k implementaci nového systému SAP Business One verze SAP HANA.

Společnosti Kozák Svitavy s.r.o. pomáháme s přechodem na SAP Business One HANA

Obchodní divize se nachází ve Svitavách a zabývá se primárně velkoobchodem s dárkovýmy předměty, ale v jejich portfoliu najdete i domácí a kuchyňské potřeby, zahradní nářadí, autodoplňky a další.
Vedle SAP Business One zde budeme implementovat také naši Versino e-Commerce platformu rozšířenou o EDI komunikaci, řešení Versino Mobilní skladník pro efektivnější práci ve skladech a pokladní systém Versino SW POS pro maloobchodní prodej.

Výrobní divize se nachází v Lanškrouně a specializuje se na povrchové úpravy kovů.
Zároveň se SAP Business One zde budeme implementovat naše oborové rozšíření pro výrobní firmy Versino Production Factory zahrnující odváděcí místa pro on-line sledování výrobních procesů.

Hlavními důvody pro výběr SAP Business One byla komplexnost nabízeného systému postaveného na moderní platformě rozšířená o doplňková řešení Versino Solutions Factory. Pro vedení společnosti byla důležitým hlediskem také schopnost tohoto řešení aplikovat principy Průmyslu 4.0 do výrobní praxe.

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku