Společnosti Kozák Svitavy s.r.o. pomáháme s přechodem na SAP Business One HANA

4. 4. 2018

Náš nový zákazník má dvě zcela samostatné divize ve Svitavách a v Lanškrouně, kde v současnosti dochází k implementaci nového systému SAP Business One verze SAP HANA.

Společnosti Kozák Svitavy s.r.o. pomáháme s přechodem na SAP Business One HANA

Obchodní divize se nachází ve Svitavách a zabývá se primárně velkoobchodem s dárkovýmy předměty, ale v jejich portfoliu najdete i domácí a kuchyňské potřeby, zahradní nářadí, autodoplňky a další.
Vedle SAP Business One zde budeme implementovat také naši Versino e-Commerce platformu rozšířenou o EDI komunikaci, řešení Versino Mobilní skladník pro efektivnější práci ve skladech a pokladní systém Versino SW POS pro maloobchodní prodej.

Výrobní divize se nachází v Lanškrouně a specializuje se na povrchové úpravy kovů.
Zároveň se SAP Business One zde budeme implementovat naše oborové rozšíření pro výrobní firmy Versino Production Factory zahrnující odváděcí místa pro on-line sledování výrobních procesů.

Hlavními důvody pro výběr SAP Business One byla komplexnost nabízeného systému postaveného na moderní platformě rozšířená o doplňková řešení Versino Solutions Factory. Pro vedení společnosti byla důležitým hlediskem také schopnost tohoto řešení aplikovat principy Průmyslu 4.0 do výrobní praxe.

Máte dotaz nebo zájem?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku

info@versino.cz | tel. +420 463 030 900
[Error loading the WebPart 'LanguageSelection' of type 'languageselection']
SAP Gold Partner
[Error loading the WebPart 'LanguageSelectionDrop_down' of type 'languageselectiondropdown']