Další prestižní ocenění Red Dot Award pro skupinu mmcité

02.04.2020

„Sami sebe vidíme jako partu lidí, kterou baví přinášet design do dopravní infrastruktury. Zisk Red Dot je něco jako značka lemující naši cestu. Potvrzení, že jdeme správným směrem,“ říká designér a předseda představenstva mmcité+ Radek Hegmon.

Další prestižní ocenění Red Dot Award pro skupinu mmcité

Náš zákazník společnost mmcité+ si přiváží z Essenu prestižní Red Dot Award.

Oceněným produktem jsou tentokrát unikátní protihlukové stěny noba digi mini. Nejen že splňují všechny akustické parametry, že se k jejich výrobě používá pryžový recyklát z vysloužilých pneumatik, díky kterému neskončilo jen za loňský rok 183 000 pneumatik na skládce, ale navíc i skvěle vypadají.

A že bílovičtí designéři jsou o krok dále před konkurencí, o tom svědčí koncept zapojení místní komunity do konečného vzhledu instalovaných protihlukových stěn. Oceněná noba digi mini vychází z grafiky digitálních zobrazovačů a může tak být jakýmsi plátnem ve veřejném prostoru. Například v Ostravě - Porubě se o konečnou podobu postarali místní děti.

„Právě snaha zapojit do utváření veřejného prostoru místní komunitu byla jednou z motivací pro vývoj vzoru noba digi. Chtěli jsme nabídnout stěnu, která nerozděluje, ale spojuje,“ vysvětluje místopředseda představenstva Petr Vavrouška.

Gratulujeme našemu zákazníkovi k další Red Dot Award do sbírky a především děkujeme za jejich přístup k tomu, co dělají tak dobře.

zdroj: www.mmciteplus.com

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku