Nový kabát Jedoxu ocení každý uživatel

03.04.2020

Novou verzi Jedoxu jsme již krátce představili začátkem března. Dnes přidáme několik detailů i video. Ne všechny změny jsou patrné na první pohled.

Nový kabát Jedoxu ocení každý uživatel

V  nové verzi najdete 4 klíčová vylepšení:
  1. uživatelská přívětivost a nástroje pro efektivní práci v prostředí Jedoxu,
  2. dynamické pohledy a formátování,
  3. rozšíření funkcionality v prostředí MS Excel,
  4. prediktivní analytika a strojové učení.
Designérům plánovacích modelů i analytických aplikací přináší nová verze intuitivní a přehledné uživatelské prostředí s rychlým přístupem k potřebným funkcím doslova na jedno kliknutí myši. Pokročilým uživatelům navíc umožňuje i vysokou míru přizpůsobení pracovní plochy tak, aby byla práce s Jedoxem maximálně efektivní.

Druhý bod se týká dynamických pohledů na data a chytrého formátování zahrnujícího i styly a předpřipravená témata. Nová funkcionalita umožňuje analyzovat data v řádech sekund a během několika minut vytvořit poutavé reporty pro vedení.

Další vylepšení je v oblasti plánování. Nově lze s plánovacími modely pracovat v protředí webového prohlížeče, přes mobilní aplikaci i ve stále oblíbeném prostředí MS Excel i Excel Online.

Poslední oblast vylepšení zahrnuje možnost využívat prediktivní analytiku a technologii strojového učení. Díky připraveným průvodcům AIssisted™ Planning může tyto pokročilé techniky zpracování dat snadno využivat každý uživatel. To ocení především běžní uživatelé, kteří to zvládnou bez odborné znalosti postupů v oblasti datových analýz a statistických modelů.

V neposlední řadě stojí za zmínku i vylepšený model finanční konsolidace s intitivním administračním rozhraním umožňujícím konfiguraci bez potřeby kódování. Konsolidovat lze dle GAAP, IFRS i řady oborových standardů.

-mb-

Máte dotaz nebo zájem o bezplatnou konzultaci?
Kontaktujte nás

Chat online

Chatujte s námi online a získtejte tak okamžitou odpověď

Zavolejte nám

+420 463 030 920

Pošlete nám e-mail

Napište nám Vaše dotazy, nebo poptávku